Wpis z mikrobloga

#gamedev
Fajny tag :D
Współlokatorka mnie zdenerwowała bardzo i poszedłem do roboty się odstresować (też nie rzuciłem korpo, mamy w korpo dział game-dev i sobie tu siedzę obecnie :P), ale nie bardzo mi wychodzi, może ktoś pogada? Albo może ktoś w Warszawy na małego jama ma ochotę w najbliższym czasie?
  • 15
@PawelLegowski: Mieszkalem tez 2 miesiace, wrocilem do trojmiasta, na troche za granice wyjechalem i rozmyslam teraz gdzie sie przeprowadzic i odpaczac :) . Warszawa fajna, tylko dojechac z jednej strony na druga idzie sie zabic.
@Ehx2: Fakt, ale mnie to nie boli, jak się przenosiłem to najważniejsza była dla mnie odległość do pracy i mieszkam 700m od biura, więc nie mogę narzekać :) Za granicą w Game-Dev robiłeś? Jaka firma?
@PawelLegowski: Gamedev bardziej, hmm.. amatorsko? Raczej nie zwiaze sie w przyszlosci z tym biznesem, bardziej odnoga od wielu rzeczy którymi chce się zajmować kiedys. Po prostu życie ułożyło mi trochę ciężki scenariusz i szukam miejsca dla siebie.

A Ty bardziej AAA czy może coś mniejszego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ehx2: wcześniej robiłem w AAA (RealBoxing, RealBoxing 2), teraz coś mniejszego (Kickerinho World, obecnie prototypuję gierkę dla klienta). Mi też życie ciężki scenariusz pisze, wszystko przez kobiety... Czemu nie mogą być tak logiczne jak komputery albo faceci :/? Chociaż to pewnie ja mam takie zezowate szczęście, że ciągle na wariatki się natykam, ale ostatnio zauważyłem, że jak chcę coś w urzędzie albo banku załatwić, to kobiety zawsze robią mi pod górę,
@canto: Nie bardzo mi wychodzi odstresowanie się, bo jestem #!$%@? i za dużo myślę jak nie otępiam swoich zmysłów używkami
@asdasdce2w: zależy czym jedziesz, metrem z północy na południe pewnie ze 40min, autobusem nie radzę nawet próbować w godzinach szczytu ;) SKM też nawet dobrze działa, jak jechałem do kolegi na Marysin z centrum to busem z przesiadką z 1.5h, wróciłem SKM w 15 min :O