Wpis z mikrobloga

#studia
Jeśli mam z 1 roku warunki ale przeszedłem na 2 rok, teraz nie zmiecze się w pkt ECTS i mnie wywalą to zaczynam od 2 roku z warunkami z 1 roku czy schodze na 1 rok od nowa, jak to jest ?
  • 12
  • Odpowiedz
@chwwast: chce wziąc urlop roczny z 2 na 3 rok, jednak nie myślałem że tak będą cisnąc w 2 roku. Wszystko chca na teraz, na 1 roku pod koniec semestru a teraz ma byś wszystko co tydzień. Studiuje, pracuje, w dodatku troche mi zajmuja dojazdy i nie wiem jak to ogarne
  • Odpowiedz
@ZielonyProgramista21: Nie mam pojecia jak to wyglada przy braniu urlopu dziekanskiego... Ale bez urlopu robisz jeszcze raz te przedmioty z drugiego roku, ktorych nie zaliczyles, rowniez warunki... i nic nie placisz nawet za to. Przynajmniej tak bylo u mnie na uczelni.
  • Odpowiedz
@ZielonyProgramista21: Jak masz warunek z 1 roku i w drugim roku w 3 semestrze zabraknie ci ects, to cofasz się do najniższego semestru z warunkiem, czyli drugiego semestru. To się nazywa powtarzanie roku (powtarzanie roku działa jeśli masz zaliczony 1 semestr). Jeśli nie chcesz powtarzać roku, to czekasz rok na podjęcie kolejnego kierunku studiów.
  • Odpowiedz