Wpis z mikrobloga

Sądzę, że to dobry moment, by przytoczyć #goldwykopsays autorstwa kolegi @koroluk sprzed trzech miesięcy:

Wykopowa fascynacja Trumpem to rzecz zrozumiała. Młodzież w okresie buntu potrzebuje wyrazistych idoli. Jak nie zarzygana gwiazda rocka, to chamuś, który lubi przydzwonić. Byleby było czarno-biało, byle kontestacyjnie i żeby matce włosy stanęły dęba.

Starsi użytkownicy, którym już szczecina obrosła mosznę, przetasowali priorytety. Korwin z Kowalskim i Trumpem idą w odstawkę, a liczyć się zaczyna rozsądek i polski interes.

Trump nie ma pierwszego i godzi w drugi. To nieprzewidywalny idiota groźny dla Polski, co dowiodę poniżej.


O matołectwie Donalda świadczą:

- denializm klimatyczny (globalne ocieplenie to spisek Chińczyków, planeta się oziębia, a w ogóle to spójrzcie przez okno);

- proepidemizm (szczepionki powodują autyzm);

- dyletancki antyekologizm (energooszczędne żarówki dają raka, wiatraki to przestarzała technologia niszczycielska dla środowiska i fauny);

- bezmyślna memochłonność (akt urodzenia Obamy sfałszowano, może być muzułmaninem i zobaczcie, jaki fajny obrazek wygrzebałem, ale już mi się go nie chciało weryfikować);

- wykopowe pojęcie o ekonomii (zmniejszyłbym dług Ameryki, przekonując wierzycieli do niższych odsetek niż obiecane);

- buraczany rasizm;

- wiara w zbiorową odpowiedzialność (pomysł mordowania rodzin terrorystów - bardziej nikczemność niż głupota);

- nawijki o własnym penisie, przytyki na tle urody kobiet, ogólna niedojrzałość, narcyzm i impulsywność.


O rozbieżności z polskim interesem zasię:

- umizgi do Putina ("silny lider, mógłbym się z nim dogadać"; obiekcje co do suwerenności Ukrainy);

- odwzajemniane przez tegoż ("bardzo barwny i utalentowany człowiek"), czemu wtóruje nawet Dugin, kremlowski strateg przeciwny istnieniu Polski. Uważa się, że rosyjscy hakerzy wykradają maile demokratów w celu zwiększenia szans pajaca;

- podejrzane otoczenie (szef sztabu Trumpa to Paul Manafort, były pracownik putinowskiej marionetki Janukowycza; doradcą Trumpa ds. międzynarodowych jest Carter Paige, przez wiele lat pracownik Gazpromu);

- izolacjonistyczne nuty (USA nie powinno się mieszać w sprawy Ukrainy i w ogóle zajmijmy własnym bałaganem miast dbać o zamorską demokrację);

- podważanie sensu NATO (które jest "przestarzałe i zbyt kosztowane" i nie wie, czy jak Rosja zaatakowałaby kraje bałtyckie, to kiwnąłby palcem w bucie).

Jak jednak ból dupy lewaków przeważył nad etatyzmem PiS-u, tak teraz polityczna niepoprawność stoi nad bezpieczeństwem Polski


#neuropa #amerykawybiera2016 #polityka
  • 12
@Slonx: Zobaczymy jakim faktycznie będzie prezydentem. Jego mowa po ogłoszeniu że wyników była dość pokorna, wbrew temu co robił w czasie kampanii, pogratulował Clinton po ciężkiej kampanii, podziękował za służbę dla kraju, powiedział że liczy na rady ludzi którzy się z nim nie zgadzali. Ciekawe jak bardzo jego rządy będą pokrywały się z programem wyborczym. Republikanie mają prezydenta i większość w Kongresie, zobaczymy co z tego wyniknie.
@Slonx: Mam nadzieję że dupa piecze i to mocno, należy się Tobie o @koroluk za brak szacunku dla poglądów innych ludzi.

Szczerze mówiąc bawi mnie to, jak bardzo uważacie się za "normalnych i dojrzałych" ludzi, po czym stosujecie iście gimbusiarskie przytyki, oficjalnie w celu "spowodowania bólu dupy u prawaków".

Jak widzicie, traktowanie normalnych / niezdecydowanych ludzi jak bydło, prezentując przy tym niespotykaną wręcz butę i poczucie moralnej wyższości, nie daję wam
Mam nadzieję że dupa piecze i to mocno, należy się Tobie o @koroluk za brak szacunku dla poglądów innych ludzi.


@Trek762: wiesz, są poglądy, których nie uszanujesz. Czy podejmujesz merytoryczną dyskusję z ludźmi od STOP-ZET? Albo media Alexa Jonesa, które twierdziły, że w muzeum w Pergamonie odbędzie się satanistyczny rytuał z orgiamii homoseksualnymi i aborcjami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trek762

Mam nadzieję że dupa piecze i to mocno


Wiesz czyją matką jest nadzieja?

brak szacunku dla poglądów innych ludzi.


Nie mam szacunku dla tych, którzy krzywdzą i wykluczają inne grupy na podstawie nieracjonalnych przesłanek. To źle?

Szczerze mówiąc bawi mnie to, jak bardzo uważacie się za "normalnych i dojrzałych" ludzi, po czym stosujecie iście gimbusiarskie przytyki, oficjalnie w celu "spowodowania bólu dupy u prawaków".


Nie rozumiem zarzutu. Jakieś przykłady?

Jak widzicie,