Wpis z mikrobloga

Cześć mirki. Jako że tworzę sobie bibliotekę gier pod jedną aplikację gdzie wszystko będzie ustawione i emulowane pod jeden przycisk i wyglądało slick, składam również listę gier które muszą się tam znaleźć.

Na razie skończyłem kompletować gry od 0 do A , jestem jednak ciekaw czy może macie jakieś propozycje gier które mogłem pominąć (w tym zakresie który podałem, cyfry, znaki i litera A). Zasady są proste:

1. Szukam najlepszych gier do których chce się wracać.
2. Wybierana jest zawsze najlepsza wersja danej gry jaka wyszła.
3. Przeważnie nie uwzględniam sequelów/prequelów w grach sportowych/bijatykach/itp chyba że posiadają istotne różnice.
4. Serii AC mówimy nie.
5. Może Was zdziwić brak niektórych gier lecz jest możliwość że podpada lekko pod punkt 2 i 3, czyli że powstała lepsza wersja danej gry.

Oto lista:

http://pastebin.com/avFNDy7R

Może też sami znajdziecie ciekawą grę dzięki temu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przydałby się może jeszcze znacznik gatunku gry?

#gry #pcmasterrace #gimbynieznajo #konsole #staregry
  • 3
@Falsen123: Segregacja w ten sposob bardziej mi ulatwia sprawe przy segregacji gier i grzebaniu w ustawieniach emulatorow oraz front-endu do odpalania. Tak czy siak, mysle o dodaniu obok przypisu z gatunkiem i liczba graczy.

Jestem przy B, ludzie by nie uwierzyli ile wyszło gier z batmanem albo o przedrostku battle ( ͡° ͜ʖ ͡°).