Wpis z mikrobloga

Czym wogóle różnią się liquidy od subliquidów?


@p8108362: Nie ma takiego podziału, liquid to liquid. Chyba Smooke sobie wymyśliło, że tak nazwie soczki 70% VG (czyli bardziej gęste/lepkie niż ich standardowe 40% VG). Możesz zalewać.
@p8108362: mi się nie zdarzyło więcej niż spróbować, to się nie wypowiem. Samogon mi wychodzi w granicach 7-8zł/50ml a smaki mam jakie chcę - kupno gotowych lq robi się mało opłacalne. Przy zużyciu 20-30ml/dobę bym na nich zbankrutował.
@p8108362: @prze: nie bardzo możesz zalewać bo moze mu nie spływać na czas tak gesty lq, subliquidy czy jak to sobie producenci nazywają dedykowane sa do dripperow albo rozbudowanych baz, tank w iJuscie moze sobie nie poradzić
@prze: na fabrycznej grzałce? Osobiście nie ruszałem nic powyżej 80% VG, 95 to kosmos, just ma strasznie małe otworki wiec nic powyżej 50/50 raczej nie przejdzie zeby palić cały czas, chyba ze z odstępami 2 min miedzy buchami
@Atariauke: no to albo lipna grzałka albo robiłeś to na mrozie. Może nie jest super, ale spokojnie działa do 80%. Zresztą pierwsze samogony robiłem na 65% vg właśnie pod ijust2, 5% to niewielka różnica.