Wpis z mikrobloga

@insejn: no proszę Cie wg. Ciebie rower miejski to wprowadzony przez Żuka benefit? Na arenie co chwile odbywaja się jakieś koncerty, przeforsowali pomysł żeby u nas odbywały się mecze ekstraklasy. Niedługo odbędą się młodzieżowe ME
@insejn: Zawsze mnie śmieszy to uwielbienie dla Żuka, zadłużenie miasta wali jak oszalałe a gawiedź cieszy się z rzeczy do których będzie ciągle dopłacać. Zresztą te wojenki partyjne w Lublinie to pic na wodę, każdy kto siedzi trochę bliżej budżetówki podleglej pod miasto wie że tu jest pelna komitywa popisowska i nie tylko.
@adam-kaszeba: nigdzie nie napisalem, ze byli dobrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tez narobili dlugu ale to nie czyni Żuka dobrym prezydentem
@Roys_Loys: fajnie, ale mam kilka zastrzezen: 1) dlaczego musza placic za to wszyscy, a nie tylko ci, ktorzy korzystaja? 2) jestem pewien, ze wiekszosc uzytkownikow rowerow stanowia ludzie, ktorym rower stanowi alternatywe nie dla samochodu, a dla piechoty/autobusu. a jesli niczego nie przeoczylem, to liczba
@insejn: To chyba dość logiczne że prezydenta można oceniać w odniesieniu do poprzedników na tym stanowisku. Miałem przyjemność mieszkać w Lublinie za prezydentur Pruszkowskiego i Wasilewskiego, nie mieli pojęcia o pozyskiwaniu funduszy unijnych, inwestycjach, ich rola ograniczała się do utrzymywania kadrowego status quo w miejskich spółkach i instytucjach.
@insejn: Nie ma rozwiązań idealnych, zawsze znajdzie się ktoś komu jest to nie potrzebne i nie korzysta ( nie mówię tu tylko o rowerze) ale przecież gdyby chcieć dogodzić każdemu tak naprawdę nie można by było zrobić nic.
@adam-kaszeba: akurat 5 czy 6 z 8 lat prezydentury Pruszkowskiego przypadało na lata, w których Polska nie była jeszcze w UE ( ͡° ͜ʖ ͡°), tak czy inaczej, w skrocie:
-zarowno Żuk jak i poprzednicy zadłużali Lublin, przez ostatnie 10 lat dług powiększył się ok. 25-krotnie (!!!)
-zadłużać się w nieskończoność nie można, pożyczki trzeba spłacać, a rosnące odsetki potęgują efekt śnieżnej kuli i niedługo odczujemy to