Wpis z mikrobloga

Czołem Wykopowicze! ( )

Tych, którzy przegapili ostatni wpis organizatorów akcji @wykopoczta informujemy, że wystartowały zapisy do udziału w X edycji zabawy! I z tej okazji mamy dla Was małe #rozdajo w którym dwie osoby będą mogły zdobyć fajny kubek z logo Wykopoczty!


A teraz najważniejsze: jak zdobyć paczuchę? Możliwości są dwie i to od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz!

Pierwsza: dajesz plusa przy naszym wpisie. Spośród wszystkich plusujących system wybierze osobę, która otrzyma od nas pierwszą z przesyłek.

Druga: wymyślasz temat kolejnej edycji wykopoczty, która odbędzie się wiosną 2017 roku. Spośród najciekawszych propozycji, które pojawią się pod naszym wpisem organizatorzy Wykopoczty wybiorą osobę, do której trafi druga paczucha.

Macie czas do jutra (8.11), do godziny 11:00. Wyniki ogłosimy o godzinie 12:00 :-)

Powodzenia!

[Edit 08.11.2016]
Wyniki rozdajo.

#wykopoczta #wykop
wykop - Czołem Wykopowicze! (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Tych, którzy przegapili ostatni wpis organi...

źródło: comment_R3I4P8gLZ8EhiCy9WUcq4pmXSn8o4XWu.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@wykop: moja propozycja na wiosenny temat: esencja wykopu, czyli #tagi nierozłącznie z mikroblogiem. Do udziału trzeba być aktywnym użytkownikiem, jednym z sposobów jest aktywność na mikroblogu. Osoba X dostaje osobę Y, stalkuje (( ͡° ͜ʖ ͡°)) ją, widzi co postuje, i pod jakimi tagami postuje, i na tej podstawie dobiera zawartość przesyłki. Nie oznacza to z automatu wysyłania autorom tagu syria kolumny czołgów a
  • Odpowiedz
@wykop: Marzenia z dzieciństwa. Wysyłamy jako podarek coś co kojarzy się z naszym marzeniem z dzieciństwa, np kim cheliliśmy być, albo coś czego bardzo pragnęliśmy. Lub druga opcja, wpisujemy w polu "o mnie" nasze marzenie z dzieciństwa, a druga osoba w kreatywny, bądź nie ;) sposób próbuje sprostać zadaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@wykop taki temat bym dał ze upominek musi wiązać się z jakimś "materiałem"
Tzn. W profilu do zgłoszenia wzięciu udziału trzeba zaznaczyć który materiał do wyboru. I było by kilka opcji. Np.
Drewno
Metal
Szkło
  • Odpowiedz
Temat przyszłej wykopoczty: Lata 90.
Zatem wszystko co wiąże się z latami dziewięćdziesiątymi. W Polsce zaczął się wolny rynek, do TV wkraczały programy rozrywkowe z zachodu. Mieliśmy gumy Turbo, Gazetki Kaczor Donald, Disco lat 90., śmieszną modę, Atari, C64 i Amigę... Zatem popuśćmy wodze wyobraźni, zdajmy się na wspomnienia gdy byliśmy młodzi... no i do roboty :)
  • Odpowiedz
proponowany temat: bohater z dzieciństwa. W paczce można zawrzeć na przykład figurki, pluszaki, breloki, plakaty, komiksy, książki. W samym liście opisać swojego ulubionego bohatera. Czemu właśnie on, czy w jakiś sposób wpłynął na twoje życie. Szerokie pole do popisu.
  • Odpowiedz