Wpis z mikrobloga

Witam, ()

W #banggood dwa dobre kupony @.@

LINK - Xiaomi Mi5 3GB RAM 32GB ROM
Cena : $239.40! z kuponem xiaomi51111
bez refa:()


LINK - Xiaomi Mi Max International Edition 6.44-cali 3GB RAM 32GB ROM
$179.99 z kuponem max1111
bez refa:()


W #geekbuying

Warto zajrzeć tu(LINK), całkiem fajna promocja przygotowana przez sklep.
W skrócie mamy kupon DB1111 o wartości $15 dla zamówień powyżej $210 (jesli zapłacimy paypal-em).
Oraz kupon DB11WS o wartości 6% całego zamówienia (minimum $120, maksymalnie $500, jesli zapłacimy paypal-em).
bez refa:()


Oprócz tego na tej stronie (**LINK) promocyjnej będzie pełno "chwilówek" w których można bedzie zgarnąć w atrakcyjnej cenie niektóre urzadzenia (jutro na przykład za 19.99$ będzie miband 2).
bez refa:()


Najciekawsze promocja z różnych sklepów możecie również znaleść TU

SEPHOT wołaj !** - dla osób które chcą być wywołane (do tablicy ʕʔ), kiedy pojawi się nowa promocja.

Jak zwykle zachęcam do obserwacji tagu #sephot lub FACEBOOK-a, gdzie równie regularnie zamieszczam takie info.

#xiaomi
  • 22
  • Odpowiedz
@sephot: widziales live filmy/zdjecia zlotych xiaomi? Mama ma redmi3pro i jest super, redmi note 3 pro tez ladnie sie prezentuje, a Mi5 ma bardzo ladny tyl w tym zlocie
  • Odpowiedz
@krolm100: Ja bym się zastanawiał tylko pomiędzy mi5 64 lub oneplus 3
@widmo82: Żona ma Redmi 3 miałem też Redmi 3s oba "w złocie" jakoś specjalnie mi nie przypadły do gustu. Za kilka dni będę miał Redmi PRO też złoty to jeszcze sie zastanowię ;).
  • Odpowiedz
@sephot: gdyby to było takie proste, zaczynam od około 950 zł i jest ZUK z2, mega wydajny ale wygląd z lat poprzednich, przeciętne wsparcie developerskie choć CM podobno jest ok, dopłacam do mi5 32, mam mega jakość dźwięku (podobno) wygląd raczej zbyt delikatny i procesor z obniżonym taktowanie i mniej ramu - w skrócie kicha, patrzę na mi5 64gb zalety te same ale ciągle mniej ramu, może by się tak
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krolm100 dlatego mówię albo mi 5 ver 64gb albo oneplus 3. Albo doplacisz i masz jak to musisz klasę sama w sobie, albo idziesz na kompromis i masz trochę mniej ale jednak nadal dobry sprzęt.
  • Odpowiedz
@Hgvo: płacąc powyżej 1000zł chcę żeby telefon dał radę jeszcze przez co najmniej 2 lata. Kiedyś już poszedłem na kompromis z wydajnością i żałowałem, teraz chcę mieć telefon o topowych parametrach.
@sephot: Prosto napisać :) właściwie jedyną zaletą zuka jest stosunek ceny do parametrów, mimo to chyba jednak zdecyduje się właśnie na niego, gdyż cena poniżej 1000zł za snapdragon 820 robi na mnie wrażenie.
  • Odpowiedz
@L3AD3R: W momencie jak to piszę teraz jest tam 6.46 rano, a u nas 23.46 czyli jeśli tam ma sie zacząć o 6 wieczorem to u nas będzie 11.00
  • Odpowiedz
@sephot: Xiaomi Mi5 został tylko złoty, biały będzie od 22/11. Właśnie dziś dostałem maila, że albo czekam albo anuluja zamówienie. :/
  • Odpowiedz
@hoop: Ja jeszcze takiej wiadomości nie dostałem, cały czas mam nadzieję ;). Jak ci zależy na cenie to czekaj :). Jeśli nie to w takim wypadku bież złoty. Jeśli nie pasuje ci złoty kolor to anuluj, wszystko zależy od tego czego oczekujesz ;).
  • Odpowiedz
@sephot: sprawdź status zamówienia. Swoją drogą dziwne, że sprzedają coś czego nie mają. Poczekam na biały, w tej samej cenie jest na geekbuying, ale nigdy tam nie kupowałem i jakoś nie chcę ryzykować.
  • Odpowiedz