Wpis z mikrobloga

Bardzo proszę o pomoc! Ostatnio skończyła mi się ważność karty prepaid w wbk i musiałem znaleźć nowy sposób płatności! Skorzystałem z revolut i przelalem pieniądze które miałem jeszcze na starej karcie. Wszystko fajnie mała prowizja, ale brakło mi dosłownie 0,80$ i musiałem przelać jeszcze trochę kasy. No to siup przelew z banku Pekao na 10zl i wszystko było fajnie dopóki po kilku dniach nie wybrałem się do baku po pieniądze! Za 10zl przelewu 112zl prowizji. Czyste złodziejstwo! Teraz znowu sprawdzam revolut i nagle jestem na minusie! Przelew był w dolarach przeliczył na jeny i jakaś malutenka prowizja. Dziś znowu patrzę i nagle zmieniło się z dolarów na funty! Mógłby mi ktoś pomóc wytłumaczyć to wszystko i powiedzieć jak robić na przyszłość?
#aliexpress
  • 4
  • Odpowiedz
@radzio726: Na przyszłość czytaj cennik banku albo spytaj się o ceny nietypowych usług, a nie wyzywaj, że złodziejstwo. Nikt tych cen nie ukrywał, na pewno są w cenniku.
Założ sobie konto i kartę w kantor.aliorbank.pl - za darmo, wygodnie i dobre kursy. W sumie wtedy ci Revolut niepotrzebny, bo na tych kartach walutowych będziesz miał tylko tyle, ile akurat wymienisz z PLN.
  • Odpowiedz