Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #lodz. Jest sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam śmiesznego pieska, którego bardzo chciałbym wybiegać. Jest to dog niemiecki, tak więc kawał drania i ludzie generalnie stronią od takich psów. Na osiedlu mam buldożka francuskiego i dwa labradory no ale to nie ten kaliber i rodzaj zabawy. Fajnie by było znaleźć inne molosy, które dobrze bawią się biegając po lesie kilka kilometrów bez większych przeszkód. Mój Scooby ma nieco ponad 6 miesięcy i ewidentnie brakuje mu kolegi/koleżanki o podobnych gabarytach. Gdyby był ktoś, kto ma jakiegoś molosa albo zwyczajnie dużego drania, który lubi ostrą zabawę to fajnie byłoby umówić się na jakiś wspólny spacer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazpsa no i trochę #smiesznypiesek, a gdyby ktoś chciał śledzić losy tej pierdoły to "autorski" tag #scooby here ( )

crazyfigo - Mirki i Mirabelki z #lodz. Jest sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam śmiesznego pies...

źródło: comment_6QKNwGq9zkFX8jT20nGNvlqx7iCn9DDE.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@crazyfigo: Każdy większy pies za szczeniaka nie ogarnia swojego rozmiaru, potyka się itp. Nic dziwnego, w końcu rosną nawet i killka cm na dobę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do wybiegania, to powiem Ci, że takiego dużego psa to do szaleństw z innymi psami to za bardzo nie przyzwyczajaj. Ćwicz z nim na spacerach jak najwięcej, różne komendy, tropienie (zarąbiście męczy psa!); no i przede wszystkim "wracaj"
  • Odpowiedz