Wpis z mikrobloga

@drake1 na temat dlaczego nie wierzy w globalne ocieplenie

od wielu lat, nie czułem ciepła w sensie, lata, i tak w rok w rok, a mieszkam nad morzem, a w sumie na morzu Północnym które uchodzi za bardzo zimne, i rok w rok jest zimniejsze i klimat jest bardziej surowy, mieszkam na wyspach.

[...] globalnego ocieplenia nie czuje a bywam w różnych regionach "taka praca" a wręcz jest bardziej zimniej niż cieplej, np Północne Niemcy i Holandia w tym roku to gówniane lato, bez podody i zimnica, spierniczony sezon turystyczny, bo po prostu pogody i ciepła nie było.


Zimno było w lato na wyspach = globalne ocieplenie nie istnieje xDDD

#neuropa #shitwykopsays #antynauka
  • 9
@Holiday: No żeby raz było zimno albo ciepło, to byłoby ok, ale u mnie zimno jest rok w rok, i tak od nastu dwudzistu lat, i z tym globalnym ociepleniem się nie zgadzam i już, i porszę Cię, nie cytuj mojej wypowiedzi ani nie taguj mnie pod tagami neuropa i innymi lewackimi #!$%@?.

W ogóle nie zgadzam się z lewackim sposobem myślenia, bo lewaków mam w dupie oraz ich poglądy, po
Weż pod uwagę, że globalne ocieplenie jest teorią, z dupy wziętymi faktami którymi karmią się media - rządy i system, które w realności, nie mają poparcia naukowców, a jedynie liczy się to że kasa się zgadza.

@Drake1: A topniejące czapy lodowe na Arktyce to kto przekupił?

A taraz idz do wysypiska śmieci i oddaj torbę z plaskiku którą kupiłeś w biedronce albo w lidlu, albo inną sztuczną, bo jak nie, to
Globalne ocieplenie - koń by się uśmiał. Wracaj do maglownia, di caprio czy jak on tam się zwie, ponoć jest guru światowym co do globalnego ocieplenia, tak samo jak Arabia Saudyjska członkowie ONZ, są walczącym o prawa człowieka i największym darem Ziemi, oraz istotami pojedniania i szacunku dla ludzi, jedna wielka #!$%@? i karuzela #!$%@? świata.


Brałeś już dzisiaj piguły jak lekarz przepisał czy jeszcze nie?
@Drake1: Ooo, pewnie że globalne ocieplenie nie ma poparcia naukowców. Ma jedynie poparcie kilku lewackich, nieznaczących instytucji:
American Association for the Advancement of Science
American Astronomical Society
American Chemical Society
American Geophysical Union
American Institute of Physics
American Meteorological Society
American Physical Society
Australian Coral Reef Society
Australian Meteorological and Oceanographic Society
Australian Bureau of Meteorology and the CSIRO
British Antarctic Survey
Canadian Foundation for Climate and Atmospheric Sciences
Canadian Meteorological