Wpis z mikrobloga

@sprewell: Tyle że co chciałem wymienić na broń, to już mam. Pierścienie, laski, dzwonki, cuda, czary mnie nie interesują. Wymieniłem na bronie na których mi zależało już kilka NG temu. Więc lepiej użyć?

Czy np, dusza czemiona zdobyta na NG daje 15k dusz. Czy na NG+3 da więcej czy tyle samo co podczas gry w NG?
  • Odpowiedz
@AJaMamPsa: jeśli nie robisz 100% to spokojnie możesz zużyć wszystko. ale mówię poważnie z tym nadmiarem. w 3/4 gry nie będziesz wiedział co z tymi duszami robić. a pod koniec gry jest spawnujący się rycerz przy który możesz stać i go zabijać co 10sek. w ng daje ze 3k dusz. w ng+ jak masz sprzęt do wiekszej ilosci dusz to chyba z 12tys wypada co 10sek wiec sam widzisz jak latwo..
  • Odpowiedz
@sprewell: Tak, tyle że co to jest 12k dusz przy tym jak na 1lvl potrzebuję 240k dusz.

Zastanawia mnie czy np, jeśli zostawię duszę z NG+ i użyję ją podczas gry NG+4. To da mi tyle dusz co podczas NG+ czy więcej wedle NG+4?

Lvl to ja mam ponad 180 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AJaMamPsa: nie nie, jesli dusza ci wypada na ng+ to nie da ci wiecej jesli poczekasz do ng++. 12k dusz na 10sek. 3 minuty i masz level ;-) do czego ci wiecej leveli? powyzej 100 wydaje mi sie, ze postac jest op.
  • Odpowiedz