Wpis z mikrobloga

@tomash-pl Tyle lat gram i tyle mam planszówek a nigdy nie miałem styczności z tą grą i im więcej się pochwalnych opinii pojawia na jej temat, tym bardziej się boję ją kupić aby mi rzeczywistość w twarz nie dała jak z robinsonem :-P Do portalu już mam taki dystans że dopiero teraz po roku obserwacji wzbudziła ciekawość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomash-pl: oo jedna z tych gier w ktore wolalem na tele niz na zywo. To patrzenie sie na inicjatywe i rozkminianie mnie wkurzalo.

Jeszcze nie lubilem tego losowego dociagu. Ale wiem ze jest wariant w 3.0 ze pula na reku jest wieksza.
@Zorak: a ja właśnie losowy dociąg lubię, bo zmusza do reagowania na daną sytuację, a nie do obliczenia najlepszej taktyki i powtarzania jej w kółko jak w szachach. Ale fakt, liczenie na inicjatywę może być irytujące.
@tomash-pl tyle ze czasem tobie jednostki nie podchodza (albo moduly) a przeciwnik cie cisnie. Ten wariant z 3.0 fajnie to balansowal. Wiecej mozna bylo miec na reku czesc sobie zostawic alej byl los ale szansa ze ci totalnie skopie gre byla minimalna