Wpis z mikrobloga

Dobry Mireczki spod tagu Xiaomi. Zawiodłem się trochę, że nie ma tu jeszcze informacji o kupnie słuchawek Xiaomi Hybrid z Everbuing za 13,39$.
Nowe konto+avatar+potwierdzenie maila - 120EB punktów
Dodatkowe 100 punktów - wpiszcie kod 1111
W koszyku dodajecie 220 punktów (-4,40$) i końcowa cena cena niewiele ponad 13$. Wersja srebrna 0,20$ więcej. Oczywiście bez ubezpieczenia i trackingu.

Zamiast słuchawek punkty można wykorzystać na inne zakupy i promocje na 11.11

#xiaomi #everbuying no i trochę #cebuladeals
Pobierz rybakfischermann - Dobry Mireczki spod tagu Xiaomi. Zawiodłem się trochę, że nie ma t...
źródło: comment_3oWeIsnOBbKQRpUJw2lN1EA2mbz05A79.jpg
  • 17
@Nech: tylko, że te Xiaomi mają dual drive. Sprawdź ile kosztują jakiekolwiek słuchawki z dual drive. Powiem tyle, że najtańsze są od Apple, i mają dwa lata.
@Ricx: tak, na banggood można je dostać taniej(ja kupowałem na gearbeście za ~10$ ale już nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°))

@Brydzo: słuchawek nie kupuję dla listy ficzerów, tylko dla jakości dźwięku - w bezpośrednim porównaniu dla mnie wygrywają zircony.
Również polecam Rock Zircon, mam Pistony v3, byłem zadowolony, ale kolega zachwalał Zircony, kupiłem za 10$ na GearBest i powiem szczerze, że są świetne. Pistony v3 nawet nie mają do nich startu, porównywałem jakość dźwięku na Note 4 z Wolfsonem i na integrze na PC. Zircony nie są tak basowe, grają bardzo szeroko i słychać praktycznie wszystko.
@bodzi_dzwunik
Jeśli ktoś lubi bas to Xiaomi jest dobrą opcją, ja jednak słucham różnych gatunków i te Zircony na prawdę dają radę.
Myślałem jeszcze nad Boarsemanami, ale są 2x droższe, więc wybór był prosty.