Wpis z mikrobloga

W betsson zakład bez ryzyka 15zł za zapisanie się do promocji i odpowiedź na pytania o prezenty jakie się chce wygrać.
Do północy można jeszcze się załapać na zakład bez ryzyka 60zł na nba - jeśli przed puszczeniem tego zakładu zapiszemy się do kampanii z zakładem bez ryzyka 15zł za postawienie minimum 30zł w tygodniu to automatycznie go dostaniemy po wysłaniu typu na nba.
Do tego jeszcze jest szansa na zakłady bez ryzyka 30zł na LE - trzeba odpowiedzieć na pytania dotyczące meczów LM (szansa na trafienie 1 do 8).
#bukmacherka #betsson
  • 13
@norbert1910: Ten zakład jak się okazuje nie jest taki kolorowy jak pisało weszło. Prawdopodobnie po przegranej Twoje wracające 300 zł też trzeba obrócić, nie tak jak pisało Weszło, że można wypłacić.
@makseo: Dopiero co pracownik betssona napisał co innego mojemu kumplowi. Ja sam też napisałem do nich i czekam na odpowiedź.
Patrząc na komentarze na fb nie tyko jemu tak powiedzieli.
@novyr9: Dlatego nie ręcze za to na 100%. Na moje to kasa wróci czysta tylko tak jak przy normalnej wpłacie trzeba nią normalnie pograć choć kurs 1.01 żeby wypłacić. Warto też pamiętać, że wypłata od 90zł więc jak się wpłaci mniej i nic nie wygra to się nie wypłaci nawet z czystymi warunkami promocji.