Wpis z mikrobloga

Hej @a__s myślę, że najlepiej będzie się zwrócić z tym do Ciebie. A więc pewnie wiesz, że na wykopie jest duża ilość mirków która interesuje się kosmosem. Może dobrym pomysłem byłoby zrobienie AMA z jedynym i pierwszym Polakiem w kosmosie Mirosławem Hermaszewskim () Myślę, że takie AMA pewnie by zmyło też trochę plamę po ostatniej aferze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jak mirki? Też chcecie? A no i dobrze jakby to AMA było w jakiś sposób moderowane

Pochwalę się też, że dostałam we władzę tag #kosmicznapropaganda więc obserwujcie (ʘʘ)

#kosmos #ama #gruparatowaniapoziomu #polandcanintospace
O.....Y - Hej @a__s myślę, że najlepiej będzie się zwrócić z tym do Ciebie. A więc pe...

źródło: comment_UpB1bpizKasRTG1iQ0bd7XyT7wL6o3mZ.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@GoombaPL: Inaczej się w tamtych czasach w kosmos polecieć nie dało. Cenzura jest zła jak usuwane są wpisy które nie obrażają kogoś bezpośrednio a tym przypadku nazywanie go starym komunistom to brak szacunku i obraza
  • Odpowiedz
starym komunistom


@OCISLY: Jest stary. Fakt. Popierał oficjalnie władzę komunistyczną, wspierał ich propagandę myślę, więc jest/był komunistą. Fakt.
Nie chodzi o to żeby zmieszać z błotem starszego pana tylko o to, żeby nie cenzurować niewygodnych faktów i pytań. Bo to są właśnie metody z tamtego okresu, mam naiwną nadzieje, że nikt tutaj nie zniży się do takiego poziomu.
  • Odpowiedz
Po to żeby nie musiał takich komentarzy czytać


@OCISLY: Może po prostu ta osoba nie nadaje się do AMA, a jest idealnym kandydatem do zwykłego wywiadu. AMA jest konfrontacją ze społecznością, a nie kółeczkiem wzajemnej adoracji.
  • Odpowiedz
@OCISLY: Niestety, raczej nie ma szans na takie AMA.

Starałam się o to jakiś czas temu. Nie chcę za wiele zdradzać, powiem tylko, że bardzo zawiodłam się na odpowiedzi, którą otrzymałam. W moim odczuciu nie chodziło tu o chęć rozmowy z Wykopowiczami i podzielenie się posiadaną wiedzą, a jedynie o chęć zarobku. To nie byłoby AMA, dlatego zrezygnowałam z akcji.
  • Odpowiedz
@OCISLY: Może przygotujcie listę osób, z którymi chcielibyście przeprowadzić kosmiczne AMA i podeślijcie mi, a ja postaram się odezwać do tych osób (sami również możecie to robić). Może uda nam się kogoś innego dla Was ściągnąć? Tylko muszę wiedzieć kto Was interesuje :-)
  • Odpowiedz
@OCISLY: Chodziłem do tego samego liceum co ten Pan i mieliśmy z nim AMA chyba w 2 klasie. Opowiadał wszystko jak to było od początku wojska aż do polecenia w kosmos, a potem zadawaliśmy mu pytania :D. Bardzo fajny człowiek i trochę śmieszek ^^
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie no pewnie lepiej obrażać jedynego polskiego kosmonautę że był komunistą xD


@OCISLY: Nie chodzi o to, że był tylko o to, że po tylu latach nadal broni tego systemu.
Wybrali go i wysłali kilka tysięcy kilometrów do góry. Znacznie więcej wysłali 2 metry w dół.

To, że akurat on poleciał w kosmos nie powinno stawiać go w jakiejś uprzywilejowanej pozycji. Właśnie tacy jak on - oddani państwu, partii, posłuszni sprawili,
  • Odpowiedz