Wpis z mikrobloga

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem #xiaomi #mi5 3/32(black) oraz kolejnym zadowolonym klientem #ibuygou

Telefon dopiero zaczynam ogarniać, ale już teraz wiem, że będę zadowolony :)

Co do samej transakcji jak najbardziej polecam ibouyou, szczególnie za szybki support @Ibuygou , ale także za całokształt transakcji. Jedyne do czego można się przyczepić to zbyt wolne fizyczne przekazanie telefonu do wysyłki – dane o wysyłce dostałem 26.10, a fizycznie przekazali DHL-owi 29.10, gdyby nie to telefon pewnie miałbym kila dni wcześniej. Mimo wszystko nie ma co narzekać bo ogólnie od zamówienia do otrzymania minęło 7/8 dni
Zamówiony i opłacony (paypal) 23.10 późnym wieczorem, dostarczony 31.10 rano.
Oczywiście standardowo jak to w ibuygou, zapakowany w „serduszkowo/misiowy” papier, obyło się bez VATu, jednak tym się nie martwiłem, ponieważ wykupiłem UoV.

Teraz pytanie do posiadaczy mi5, czy możecie polecić jakiś case i szkło hartowane, które doskonale sprawdzą się przy tym telefonie? Z casów wiem, że ipaky jest polecany.
Może ktoś z Was miał okazje zamawiać case lub szkło w Polsce i może polecić dobrego sprzedawcę? – zależy mi na czasie.
  • 6
@jarzynas

dane o wysyłce dostałem 26.10, a fizycznie przekazali DHL-owi 29.10


Zazwyczaj to wina pośrednika DHL

Teraz pytanie do posiadaczy mi5, czy możecie polecić jakiś case i szkło hartowane, które doskonale sprawdzą się przy tym telefonie?


Szkło: Nillkina, Mocolo
Case: Nillkina frosted
@Andczej: hmm.. nie sądziłem, że taki sklep korzysta jeszcze z pośredników, ale skoro tak mówisz to może faktycznie wina pośrednika.

@Hgvo: telefon+dodatkowa gwarancja+dhl+UoV= 1164 zł bez jakiś groszy.
Załapałem się jeszcze na kombinacje z kuponami ( ͡° ʖ̯ ͡°)