Wpis z mikrobloga

@Komineczek znaczy chcę poczuć adrenalinę z otwierania paczek :D i żeby dało się z tych bosterków wyciągnąć ciekawe karty (obstawiam że polecisz mi eternal lub modern masters)
@Tratak Najbardziej lubię sety: Fate Reforged i Khans of Tharkir. Są tam naprawdę świetne karty chyba nie ma boosterka, w którym coś ciekawego się nie trafi :)
Wcześniej wielką radochę dawały mi Smoki z Tarkiru, ale jeżeli nie chcesz grać drogimi smokami/dashem/goblinami to nie masz czego szukać i lepiej dokupić single jako dopełnienie czegoś, co złożysz z pozostałych setów :)
Takie są moje spostrzeżenia. Np. nie lubię nowego Innistradu, bo pomimo dużej
@Tratak: jakbym miał kupować dla funu z otwierania to też kupiłbym Kaladesh :)
@monochromatycznie: ja własnie dziś chciałem sobie fat packa kupić ale zrezygnowałem, bo za tę cenę to 2-3 tanie decki do casualowego grania sobie złożę kupując single :P
@Komineczek jak na razie nie śpieszę się z kupnem bosterków, bo zamierzam je kupić dopiero sobie na święta. Ale blok tarkiru bardzo mi się podoba, sam sobie kupiłem clash pack fate reforged i karty mi się z tego zestawu podobały. W sumie ciekawie wygląda też blok theros, no bo są tam bogowie. I jeszcze ciekawe karty według mnie są w origins.
@Tratak: intro packi (przynajmniej te nowe) ssą, a szczególnie już te planeswalker decki z Kaladeshu. Jak chcesz się pobawić w budowanie decków to możesz Deck Builder's toolkit od biedy kupić. 6 dyszek i w zestawie masz 4 boostery: 2x Kaladesh 1xEldritch Moon i 1xShadows over Inistrad z tego co pamiętam, zestaw landów i jeszcze ze 100 kart, semirandomowych.
@Tratak: imo spoko są też gift boxy ale te z Shadow over Innistrad. 80 złota i chyba 5 boosterów z SoI + landy i przekładki do kart. Ale ten zestaw w sumie kupuje się dla samego pudełka, które jest imo świetne i mieści 2k kart. Gift boxy nie z SoI podobno można było łatwo i szybko zniszczyć dlatego ich bym nie kupował.
@Tratak: pojęcia nie mam dlaczego przestali to wypuszczać. A z tego co widzę, to będzie giftbox z Kaladeshu, ale w opisie ma, że pudełko jest na 800+ kart. Albo zmniejszyli box, albo pomyłka. Premiera 18 listopada. Ale tak jak mówiłem, gift boxa dla pudełka się opłaca kupić, nie dla boosterów. Boostery 5x13 złota wiec wychodzi 65zł. A cały box 8 dych, więc płacisz dodatkowe 15 za pudełko, zestaw landów i przekładki