Wpis z mikrobloga

@qumcio: Ktoś to chciał sobie zrobić długi weekend i nie iść dziś do pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To dokładnie tak samo jak ja, właśnie wychodzę do RCKiKu ^^
  • Odpowiedz
  • 0
@Meeeedea: 8 czekolad, kawę można na miejscu wypić.
Dzień wolny w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i to uczucie, że być może komuś się się pomogło w potrzebie.
  • Odpowiedz
@qumcio: Byłem w czwartek na oddaniu krwi i tak rozmawiałem sobie z panią pielegniarką na temat tego co dostaje się po oddaniu krwi w różnych krajach. W Szkocji gdzie aktualnie jestem nie dają czekolad, ale zaraz po oddaniu krwi przechodzi się do pomieszczenia gdzie miła Pani proponuje nam coś do picia kawa/herbata/sok. Możemy sobie wygodnie usiąść przy stoliku gdzie mamy dostęp do róznego rodzaju słodkości - jesz ile chcesz :)
Pani
  • Odpowiedz
  • 0
@Rejken: U mnie natomiast zauważyłem ze strasznie idą po kosztach. Czekolady jakieś dwa lata temu były markowe, po oddaniu krwi kto chciał mógł zjeść ciepła kiełbasę a teraz dają mała paczkę kabanosów. W zaszłym roku podpisywaliśmy petycje ponieważ chcieli zamknąć terenowy oddział w szpitalu.
  • Odpowiedz
@Rejken: ~5 minut to taki standard ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tu nie chodzi o wyścigi. Raz próbowałem iść na rekord (~ 3,5-4,0 minuty) i skończyło się to złym samopoczuciem przez cały dzień
  • Odpowiedz