Wpis z mikrobloga

Witam #produkcjamuzyki i wołam #tworczoscwlasna
Jestem w trakcie miksu instrumentów tego wałeczka i chciałem się zapytać was czy coś wam doskwiera (wyłączając kompozycję - cóż nie wszystkim się musi podobać ( ͡º ͜ʖ͡º))? Coś za głośno, coś za cicho, jakiś irytujący element miksu?

[CONTENT WARNING] to jest (a przynajmniej ma być) #blackmetal więc jak ktoś ma wrażliwe uszy to proszę omijać [/CONTENT WARNING]
  • 4
@ZasilaczKomputerowy: to black w zamyśle? (EDIT: no tak teraz tag zobaczyłem dopiero)

- wstęp zbyt ostry, w sensie coś bardziej rozmytego bym widział, zbyt klarownie mi ta gitara gra
- gitary trochę za dużo siary niosą, skręć gaina lub podziałaj z EQ bo kłuje w wysokim środku
- perkusja sporo za cicho w porównaniu do basu i gitar (nie wiem ile to sporo, ale strzelam że minimum ze 3dB, co do
@mwicat: Za bardzo poleciałem z EQ-boosterem wysokich. To jest właśnie jak 100 razy słuchasz czegoś i mózg już nie wie co się dzieje. Muszę tak przez tydzień, dzień w dzień siąść na pół godziny do mixu i robić korekty, żeby wyłapywać wszystko świeżym uchem. Dzisiaj jest dzień 0. Wczoraj skończyłem nagrywać instrumenty, dzisiaj dograłem parę motywów i zrobiłem perkusję także wszystko jest na świeżo.