Wpis z mikrobloga

O jak skisłem siermiężnie z tego wpisu i komentarzy xD
http://www.wykop.pl/wpis/20324439/pcmasterrace-komputery-lenovo-pdk-mirki-oni-z-tymi/

Po co kupować nowego ThinkPada! No przecież możesz kupić ACERA albo ASUSA z tymi samymi podzespołami za 3 tysiące! Już pominę że nieprawda xD, ale nawet gdyby to ten shit będzie tak ciężki że ci biedacki garb urośnie od jego noszenia xD Do tego trzeszczący plastik i mikroskopijny, nieprecyzyjny trackpad najlepiej. Nie zapomnijmy też o gównianych zawiasach i już niedługo dołączycie do grona ludzi których codziennie widuję na uczelni, którym albo klapa sama z siebie opada, albo mają tam #!$%@? taśmy pakownej żeby im się ich ekran, rozdzielczość 1366x768, kąty widzenia 2 stopnie nie urwał xD

No i nawet nie marzcie że serwis wam takie zawiasy zepsute od samego patrzenia wymieni. Nie ma opcji, nawet jak się zwali nowy dysk, albo zacznie migać ekran to wam tego na gwarancję nie przyjmą póki się 2 razy nie odwołasz od decyzji odmownej xD Wiem co mówię bo siostra ma takie badziewie i w ciągu 2 lat gwarancji, to chyba ze 3 miesiące ten komputer turlał się po serwisach, nie spieszy im się. Ale jak mówiłem żeby kupiła używanego biznesowego Della to nie, bo przecież stary i brzydki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie jest tak że śmieję się z ludzi których nie stać na droższego laptopa, ale kupować tanie gówno, oszukiwać się że jest równie dobre albo lepsze od sprzętu premium i czuć się lepszym od ludzi którzy mogą sobie na niego pozwolić to już jest cebulactwo poziom milion xD

Ja z kolei mam wspomnianego thinkpada, jest tak lekki że nawet nie czuję że leży w plecaku a jednocześnie jest na tyle wydajny że mogę na nim programować i budować projekty gdziekolwiek mi się wymarzy.

Wzmocniona włóknem węglowym obudowa, piękny ekran FullHD i wygodna, wyspowa i podświetlana klawiatura tylko zwiększają przyjemność płynącą z mojej ulubionej rzeczy, którą robię na tym sprzęcie. Jest to oglądanie klientów ACERA w ich naturalnym środowisku xD

#pcmasterrace #komputery #lenovo #pdk #polakicebulaki #bekazpodludzi
Calosija - O jak skisłem siermiężnie z tego wpisu i komentarzy xD
http://www.wykop.p...

źródło: comment_pJ4LWqajHHPIccBKdagdOwqK80NDVrOu.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Krople_do_nosa: jak sie jest na utrzymaniu rodziców i przez większość wakacji chodzi sie do pracy. A rodzice nie No synek jak udało ci sie tyle uzbierać to ci dołożymy to można kupić iphona No czemu i by nie
  • Odpowiedz
thinkpad to gówno, acer za 2k zjada go na śniadanie.


@Krople_do_nosa: Panie, nie wiesz co mówisz. Stare biznesówki(w tym Thinkpady) to najlepsze co mogło przydarzyć się rynkowi laptopów. Uniwersalne, ze sporymi możliwościami, wytrzymałe, łatwe w serwisowaniu, obecnie dostaniesz za śmieszne pieniądze.
  • Odpowiedz
@Calosija: Pierwszy lepszy Dell za 4-5 koła ma zajebistą gwarancję nbd, ekran IPS 1080p(faktycznie, w #!$%@? duża rozdzielczość xD), wyspową klawiaturę z podświetleniem i aluminiową obudowę. Do tego jakimś cudem zawiasy trzymają jak #!$%@? po 3 latach i żadnej taśmy nie trzeba używać, nic się nie grzeje.

No ale spoko, masturubuj się do swojego kawałka carbonu i trackpada, i jakiegoś mobilnego i7 dla bezdomnych. Ten cały carbon to dla mnie
  • Odpowiedz