Wpis z mikrobloga

@FightingCookie: bo nie mam czym grać... czekam na premierę Thrustmastera 16.000M FCS, a w międzyczasie zapytałem tu o to, jak włożyć z powrotem potencjometr osi Z do poprzedniego modelu. Może kto bedzie wiedział... chociaż on już i tak utracił precyzję, ale w stare latadełka jescze by się pograło...
@OSH1980 mówisz do starego wyjadacza w Elite ( ͡° ͜ʖ ͡°) po kosztach to Hotas X, dla zaawansowanych X52 Pro bo to samo masz w kokpicie statku. Thrustmaster niedawno dołączył jako taki middle range ale nie wiadomo jak z zywotnoscia przepustnicy bo to nowość na rynku. Niby X56 też bym robimy przy współpracy z Frontierem.tak że ten...
@Kofi: a w co poza Elite: Dangeropus grywałeś? T16.000M ma na podstawie 12 programowalnych przycisków, co mi ogromnie ułatwiało życie, właśnie np. w X-Wingu. Praktycznie mogłem wyrzucić klawiaturę.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OSH1980 w Elite gram na najwyższym poziomie, łącznie z PVP i na każdym joysticku brakuje klawiszy. Publikowalem swój setup jakiś czas temu i ten zestaw mi odpowiada
@Kofi: ja w Open nie wejdę, dopóki nie dorobię się czegoś, co pozwoli mi latać bez obawy, że jakiś kretyn-pirat będzie mógł mi obrobić ładownię. Poza tym bardzo niechętnie myślę o pojedynkach z żywymi graczami, a już zwłaszcza z piratami/grieferami.
@OSH1980: z tym open to nie jest tak, że wszędzie piraci i w ogóle. Ze screena ja sam jestem na open w condzie bez środków do obrony - tzw ratconda do ratowania ludzi którym brakło paliwa - i wykonując zawód fuel rata duuużo osób spotykam...i wiem jedno. NPC tak samo mogą ubić ale nawet w cienkim statku można npctowi uciec - gracz bardziej uparty...
Są wojny np w Wolf 1301 do
@FightingCookie: się zobaczy. Ale widzisz, ja mam specyficzne podejście: jeżeli jakiś pirat-gracz postanowiłby „poprosić” o towar, to bez wahania użyłbym autodestrukcji. NIe pasuje mi to, że ktoś się ciężko naharuje, a jakiś dupek postara mu się to zabrać, bo sobie wybrał zawód pirata. Ja wiem, że to konwencja itp. i nikt mnie nie zmusza, żeby grać, ale taki już jestem. Swego czasu wywołałem burzę na polskim podforum Elite: Dangerous opisując, jak