Wpis z mikrobloga

@Venix: Chyba raczej USB 3.1 na jack 3.5mm co i tak nie powinno być problemem nawet do wykonania w domu przez elektronika amatora bo to tylko połączenie konkretnych pinów z pinami w złączu jack 3.5mm
  • Odpowiedz
@humantezczlowiek: I ty myślisz ze w słuchawkach apple jest układ który pobiera cyfrowy sygnał i konwertuje znów na analogowy by wysłać to na głośniki? Większej głupoty już chyba dawno nie słyszałem xD Wołam plusujących te bzdury bo chyba nie wiecie jak to działa xD @fledgeling @red-bearded powyżej zostało to wyjaśnione idealnie wiec nie będę nawet zaczynał bo po co dublować

@tomcio2002: Możliwe ze to jest to ich złącze co nie
  • Odpowiedz
@printf: XD to Ty prawisz głupoty i większych dawno nie słyszałem. Nie wiem skąd Ci sie wzięło "znow konwertuje na analogowy", skoro konwertowany jest tylko raz, w DACu który jest właśnie miedzy złączem lightning a słuchawkami. W złączu usb3.1 jak i lightning nie masz analogowych sygnałów, wiec życzę powodzenia w robieniu wtyczki usb-jack ;)
Jedyna osoba która nie ma pojęcia jak to działa jestes Ty
  • Odpowiedz
@Atariauke: @humantezczlowiek: podoba mi się jak w temacie wypowiadają się osoby które nie mają zielonego pojęcia :D audio jack 3.5 spokojnie można z USB typu C wyprowadzić bez zewnętrznego DACa.

To be fair, the USB Type-C standard is capable of transmitting analogue audio through the interface’s Sideband Unit (SBU) pins. This means that customers will be able to use adapters to connect up USB-only phones to their existing headphones, but
nitrotoxin - @Atariauke: @humantezczlowiek: podoba mi się jak w temacie wypowiadają s...

źródło: comment_nKi4umRSaEgYRERwPQbzUFl5YT5uO4zi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz