Wpis z mikrobloga

Mirki czy wam też ostatnio nie dochodzą paczki z #gearbest oraz #banggood? Przed wakacjami jedna na kilka paczek co najwyżej mi nie doszła i to nie rejestrowana. Natomiast teraz po wakacjach to na kilkanaście nie rejestrowanych doszła jedna a z rejestrowanych dochodzi do mnie mniej niż połowa o ile nie 1/3. Wszystkie rejestrowane zatrzymują się na wer warszawa i leżakują po kilka miesięcy. Jak piszę do urzędu celnego czy przesyłka została zatrzymana dostaję zawsze taką samą odpowiedz "Przekazujemy pismo do Poczty Polskiej WER Warszawa do załatwienia wg posiadanych kompetencji." Jakieś pomysły?
Swoją pocztę atakuję mniej więcej raz w tygodniu z pytaniem czy dana paczka o xxx numerach jest może na miejscu ale zawsze otrzymuje wiadomość odmowną. Proszę również o sprawdzenie czy jest coś do mnie nie poleconego, wtedy Pani idzie na zaplecze wraca po 2min i mówi że nie i do widzenia.
  • 6
@maniek135: Póki co dochodzą (jedna mała paczuszka nierejestrowana tylko gdzieś zaginęła), tylko ze sporym opóźnieniem. Czyżby znów jakieś strajki? Aż tak źle jednak też nie jest, bo idą przeważnie miesiąc. Kilka tygodni wcześniej było jednak trochę lepiej..
@maniek135: Może za dużo zamawiasz i pod lupę Cie wzięli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mi jak na razie jedna paczka nie doszła ( czekałem 60 dni ) i poprosiłem żeby wysłali jeszcze raz ( dobra cebula była to nie chciałem zwrotu kasy ) i teraz na to czekam. A tak to wszystko przychodzi do mnie w ciągu 2-3 tygodnie
@maniek135: Coś zastoje na poczcie mają. Do mnie kilka paczek z ali już prawie dwa miesiące leci, a kilkanaście ponad miesiąc. Oczywiście kilka doszło w międzyczasie. Nic tylko czekać.