Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem rozmowę Olejnik z Rostowskim. Dlaczego ja go nie doceniałem jak był w rządzie Tuska? Nie wiem jak uciszę te wyrzuty sumienia. Rostowski to ostoja, bezpieczeństwo i stabilny rozwój. Oczywiście, że odrobinę psioczyłem na niektóre decyzje, ale teraz rozumiem że Rostowski nie popełnił żadnej reformy pod publiczkę, wszystkie były podyktowane dobrem kraju i szczerym patriotyzmem.
A teraz porównajcie go sobie z ministrem slajdów, który rzekomy rozwój miał zapewnić.

Tusk, Rostowski, Sikorski. Ile was trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto was stracił.
#tvn24 #neuropa #rostowski
#polityka
e.....e - Właśnie obejrzałem rozmowę Olejnik z Rostowskim. Dlaczego ja go nie docenia...

źródło: comment_SQ25174tBNpOT7MxrGEb1g6oHghWpaE0.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@emkape: Z takim podejściem to ten kraj będzie w dupie jeszcze przez dziesiątki lat. Banda złodziei i popaprańców okazuje się być dobra bo obecnie rządzący są bardziej popaprani.
Nie, żadne wyczyny PiSu nie wybielają PO, oba te twory powinny zniknąć z powierzchni ziemi razem ze wszystkimi członkami.
  • Odpowiedz
podwyższenie wieku emerytalnego


@Dominiko_: OFE to rzeczywiście wielki minus, ale podwyższenie wieku emerytalnego to akurat ratowanie finansów państwa przed upadkiem, zajrzyj sobie, ile Polska wydaje na ten cel rocznie, po prostu obejrzyj liczby. Każde obniżenie wieku emerytalnego to krok do bankructwa. Takie są fakty, system emerytalny może pogrzebać Polskę. Poważnie.
  • Odpowiedz
podwyższenie wieku emerytalnego z pewnością nie było graniem pod publiczkę.


@Dominiko_: Przecież to jest koronny przykład reformy nie pod publiczkę. Wiadomo było że im notowania po tym spadną a i tak to zrobili, przecież gdyby się chcieli przypodobać to powinni obniżać.
  • Odpowiedz
@emkape: Podwyższenie wieku emerytalnego to odroczenie #!$%@?ęcia ZUS-u. Wiadomo, że młodzi ludzie w większości albo #!$%@? za granicę albo nie pracują, więc nie są w stanie utrzymać tego systemu. Jak to jebnie, to przynajmniej nie za kadencji Rostowskiego.
  • Odpowiedz
@nicon: > Przecież to jest koronny przykład reformy nie pod publiczkę.

No i dlatego dokładnie tak samo napisałem! Boże!

@ajuto00: > OFE to rzeczywiście wielki minus, ale podwyższenie wieku emerytalnego to akurat ratowanie finansów państwa przed upadkiem, zajrzyj sobie

Gdzie ja napisałem, że to jest minus? Gdzie ja napisałem, że mi się to nie podoba? Gdzie ja napisałem, że podwyższenie wieku niczemu się nie przysłużyło? Przecież napisałem tylko
  • Odpowiedz