Wpis z mikrobloga

Pewnie debilne pytanie jeżeli chodzi o #diablo3
Zaczął się niedawno nowy sezon, wczoraj od 1 poziomu grałem z jakimś gościem a teraz ciągle sam. Niezależnie od poziomu trudności i "ustawień gry".
Mam dostęp (a w zasadzie moje, z tym że nie kupiłem) do D3 z dodatkiem, ale wiecznie gram sam.
To samo mnie zniechęciło kiedyś. Sam grałem. Wróciłem po X czasu - Postać sezonowa 22 lvl i tylko w sumie "single".
Jak tu pograć z innymi?

PS co jak co ale na tej płaszczyźnie np. w Diablo 2 to był porządek, dało się znaleźć grę itd. (po nazwie, po akcie, po graczach i ich lvl).

Tutaj mi #!$%@? czego szuka.
  • 12
@oner: Przegrałem w Diablo 3 jakieś ponad 1000 godzin z czego jakieś 900 solo. Jak robię wspólny start sezonu ze znajomymi to wtedy jest okej, ale że ja poświęcam dużo czasu na to, to po jakimś czasie odstaję i muszę ich boostować, co jest nudne. :D
@oner: no to poproś o boosta do 70 i wtedy już graj publiki ;> Na pewno sprawdzałeś że nikt nie gra? Pamiętaj, że ludzie mogą grać na innych stopniach trudności. Po ustawieniu trudności i "celu" gry wyświetla się informacja ile otwartych publicznych gier tego typu jest, dołącz tam gdzie jakieś są