Wpis z mikrobloga

@DiabloFan: widziałem jakiś klip gdzie Kripp coś tam wspominał, że na podstawie jego informatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest na 90% pewny że zapowiedzą D4 i że gdyby tak nie było to by nawet o tym nie wspominał
@Tanvage: Za szybko na D4. Nawet, jeśli zaczęliby prace w 2014. Po prostu się tak nie da. Może ZAPOWIEDZĄ w 2017 / 2018 / 2019, a samo Diablo 4 wyjdzie dużo później. D3 zapowiedzieli w 2008 roku o ile się nie mylę.
@ChristianStalker: Uwierz mi, że Diablo 3 wciąż da się uratować, choć ja osobiście twierdzę, że gra jest rewelacyjna i jedyne, czego potrzebuje, to więcej rzeczy do roboty (endless dungeony, arena, world eventy), z dwie nowe postaci (druid FTW!) i... chyba tyle imo.
@ChristianStalker: Nie, nie, nie. Naprawdę - ta gra w jej obecnym stanie nie potrzebuje PvP. To najgorsze, co Blizzard mógłby zrobić, moim zdaniem. Znowu balansowanie, itp. Tej grze potrzebny jest kopas w dupas, nowe sety, aktywności, rzeczy do robienia. D3 od zawsze było grą stricte PvE i chciałbym, by tak zostało.
@DiabloFan: ej ale może nie każdemu się powodzi :(
Mam hajsiwo. Ale jakbym tak szastał to bym nie miał. Wolę wydać na coś lepszego niż patrzenie się w monitor, jak moge to za darmo zrobić na ruskich streamach. Jesteś przegrywem że wydałeś tyle siana xDDD
Pewnie Ci teraz głupio i się wyżywasz na innych ahhah