Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem totalnym leniem.
Pracuję jako freelancer programista. Mój rekord to projekt trwający niecały miesiąc na którym zarabiałem około 1000zł dziennie. Co zabawniejsze do freelancerki wciągnąłem się przez wykop i te pogłoski o 15k, ale programowałem już wcześniej.
Do czego zmierzam: Aktualnie tyle nie zarabiam, czasami w ogóle nie zarabiam. Mam wszystko, czego chcę. Opierdzielam się cały dzień, a jak mi na coś kasy brakuje - to po prostu szukam zleceń. Nie wyobrażam sobie pracy po 8h dziennie.

Czy znacie jakiś sposób na zmotywowanie się do regularnej pracy? Boję się, że nie będę potrafił pracować normalnie jak przyjdzie na to czas.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
  • Odpowiedz
OP: @teacher64: z tym będzie problem, bo akurat jestem jako takim chomikiem i nie lubię wydawać, kiedy nie mam potrzeby zakupienia czegoś
@sexlord: na samo życie nie narzekam. mam dziewczynę, nie chcę nikogo ruchać, jacht też mi nie potrzebny. szkoda by mi było wydawać 3 miliony na coś takiego.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: standardowo: zapisz się na siłownię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak serio, to pomaga, jedna z najbardziej efektywnych rzeczy jeśli chodzi o włożony czas + pracę -> efekty. Szczególnie na początku. Poza tym uzależnia i można łatwo pozbyć się w ten sposób starych, złych nawyków.
  • Odpowiedz