Wpis z mikrobloga

@m00n: Moze przesadzilem z brzydalem, design niestety bardzo nudny i tak jak podkresliles przestarzala linia jak na polowe 90s, w dodatku ubogie wersje, ktore mialy np korby w drzwiach zamiast elekryki. To nieprzystoi takiej marce jak Merc (i bmw rowniez). Spojrz na przod konceptu z 1977 i na w202, zywcem przeniesiony z lat 70 :) Zlikwidowali tylko skosy na kierunkach( ͡º ͜ʖ͡º)
AlexR - @m00n: Moze przesadzilem z brzydalem, design niestety bardzo nudny i tak jak ...

źródło: comment_TxxqI8SJuBJJnbIcObbHtpJ3eGxQz8V6.jpg

Pobierz
@AlexR: Fakt, pierwsze co mi się skojarzyło to przód z w202 :) Ale samo w202 jest spoko autem. Gdyby nie blachy to bardzo miło wspominam. Miałem przez 7 lat takiego. Korbki zdarzały się i w124, wiadomo były wersje bogatsze i biedniejsze. Według mnie w202, w124 i w140 mają jeszcze ostatni dobry design Mercedesa, późniejsze modele do mnie nie przemawiają, wyjątkiem jest Cl W215, ten mi się podoba strasznie :) a w202
m.....n - @AlexR: Fakt, pierwsze co mi się skojarzyło to przód z w202 :) Ale samo w20...

źródło: comment_OCqLwWsGs0jrV1nPR1wvHVig1MIz1fmp.jpg

Pobierz
@m00n: Czarny w takim wydaniu wyglada lepiej niz dobrze. Dzieki za fote. Ojciec uzytkuje W202 w 2.2D od 5 lat i nie chce innego auta. Tylko przed jesienia usuwa korozje, tam gdzie sie uwidocznila ^^
@AlexR: ty na korby nie narzekaj :P
@m00n: ogolnie w124 jest o tyle ciekawym autem, że ciężko trafić takie same egzemplarze. Co więcej trafiają się też wręcz absurdalne wersje wyposażenia... bo autko może być na ogólnym wypasie (klima, grzane fotele, składane zagłówki), ale szyby na korbę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)