Wpis z mikrobloga

no to jest dla mnie patologia, wczoraj poczytałem ustawienia progamerskie i mówię spróbuję, po 5 sekundach dostałem raka oczu z przerzutami na mózg, dzisiaj rano już dostałem chemię... TRAGEDIA dla mnie zero przyjemności grania w grę na takiej pikselozie.. 200fps zapewnia mi już płynną grę i nie zauważę większej różnicy bez monitora 144hz, który notabene już do mnie jedzie, wtedy może MOŻE spróbuję powalczyć o fps
@donOGR: @Antlion: mnie tylko zawsze śmieszy jak typ gdzieś wychyla i nic nie widzi, a ja widzę 2 kolesi pochowanych w narożnikach ... mi się komfortowo gra na 1920, fps mam dosyć i ładnie to wszystko wygląda :)
@Trusky92: Nie każdy może sobie pozwolić na taką rozdziałke. Osobiście gram na 800x600 i wszystko widzę, więc musisz na jakiś ślepców trafiać.

@Qwik3: To się "4:3 stretched" nazywa i nie jest to zbyt dobra rozdziałka do grania.
@Trusky92: kazdy gra jak mu wygodnie i na tyle ile mu sprzet pozwala ja gram raz 1024 raz 800x600 bo wtedy mam tylko 100 klatek i rozciagniete bo na black barsach nic trafic nie moge a 80% prosow grajacych na 4:3 gra paski zdarzaja sie wyjatki jak michu czy coldzera
@Qwik3: Większość graczy gra 4:3, ale z czarnymi pasami. Mało kto z prosów gra na rozciągniętym ze względu na to, że za każdym razem grasz na innym monitorze.

@Trusky92: Ale po co chcesz grać na innej rozdziałce? Skoro gra Ci się lepiej na 16:9, to po się zmuszać na 4:3?
@Trusky92:
Używałem 19 calowego monitora o rozdzielczości 1280x1024.. (Pewnie z 2k godzin)
Zima kupno 24"144hz.. Próba grania na FullHD. Po tygodniu poddałem się.. Wrzuciłem 1280x1024 streched.. Powrót do gry i to w jeszcze lepszym stylu... Powiem tak.... Przyzwyczajenia przede wszystkim. Jeśli ktoś siedzi w silver 1, gra na padzie i ma z 200 godzin to dla niego obojętne. Jeśli pogra się więcej to niestety pamięć mięśniowa wygrywa.. (Nie obrażam tutaj graczy
mam wygładzanie nawet na tej dużej rozdziałce :P no nic, muszę zobaczyć i pograć, może rzeczywiście będzie lepiej siadać..

@Qwik3:
czekam na monitor właśnie 144hz i wtedy zobaczymy jak to wszystko się spasuje
@ll_Mario_ll: