Wpis z mikrobloga

@CynicznySkurczybyk: dokładnie, swoją drogą chętnie przeczytałbym to AMA, ale nigdzie mi nie wyskoczyło. Tylko milion bzdurnych wykopów o MASie. To jest właśnie najgorsze przy wszystkich #gownoaferach wykopowych, że przez kilka dni nie ma nic wartościowego bo pajace wrzucają i wykopują same bzdury.
  • Odpowiedz
@BrowarPERUN: Bo miało 2k wykopów i np. 300 wykopów. Potem pojawiło się znalezisko o proteście i nagle 1000 osób zakopało AMA, powodując wyrzucenie znaleziska z głównej.

2 lata tu jesteś i nie wiesz jak to działa?
  • Odpowiedz
@frogfoot Przecież sam w którymś momencie się tym przechwalał. "Dupa, japa, pipa"? Autostopowiczka z bodaj Nidzicy? A to i tak pewnie tylko wierzchołek góry wielkiego, psia jego mać, pana gangstera
  • Odpowiedz
@CynicznySkurczybyk: Protestujący przeciwko zawalaniu głównej sami zawaliliście gorące w mirko. A tak serio to mam to gdzieś, olewam zarówno protesty anty masowe jak i anty anty masowe, polecam ten styl życia.
  • Odpowiedz
@Acrivec:
Znalezisko pojawia się mi na głównej. Chcę zakopać, ale nie mam tej możliwości - ergo, jest już zakopane.

Mnie zastanawia to, dlaczego mam na głównej pomimo że jest zakopane, bo do tej pory wydawało mi się, że tylko "wykop poleca" nie ma możliwości zakopania...
  • Odpowiedz