Wpis z mikrobloga

@M4ks: aha. Jestem ciekawy czy ogień parzy to wsadze tam łapę. Czlowiek inteligentny fakt nie nudzi sie. Ale tez nie karmi duszy/mozgu/sfery kulturalnej byle czym. Tutaj w przykladzie to bylo zwykle gowno.
@Oskarek89: a dlaczego jest ciekawy? Bo?
Serio nie widzicie problemu? Robienia z zabojcy/gwalciciela/streczyciela/zlodzieja- celebryty. Bo on wie jak jest? A on Ci gowno powie! Bo jak by wiecej slina na jezyk przyniosła to by dawno robaki go zjadały.
Ale tez nie karmi duszy/mozgu/sfery kulturalnej byle czym. Tutaj w przykladzie to bylo zwykle gowno.


@JamJurcia: No, zwlaszcza sfera kulturalna to wielka i wysoka tutaj xD Gorace #!$%@? rozdajo, dyskusje o zakupie chinskiego gowna, wypowiedzi gloryfikujace piractwo, no po prostu wyzsza sfera xD
@M4ks

moj dziadek czesto mowil, ze osoba inteligentna sie nie nudzi, ale jest ciekawa swiata

Gdyby kara śmierci działała i masa został jej poddany to twój dziadek uroniłby łzę nad jego grobem byłoby mu szkoda takiego człowieka. Dobry człowiek, twój dziadek.
@morgahard: owszem, duzo czytał np o hitlerze o drugiej wojnie. Oczywiscie robił to z miłości do nszistow, po tym jak został ich niewolnikiem.
Mam nadzieje, ze jak dostaniesz raka i pójdziesz do lekarza to nie takiego co czyta o raku bo pewnie znaczy, ze popiera xD
@ChoNoTu: xD cóż za wykopowy argument xD mam nadzieje, ze zawsze jak ściągasz gowno z neta to widzisz jak ktos zabiera Twojej matce kasę xD