Wpis z mikrobloga

Przekartkowałem #ama z Masą i okazało się, że to wspaniały człowiek. Nigdy nikogo nie skrzywdził (no chyba, że innego gangstera). Brał udział w strzelaninach, ale nikogo nie zabił. Wie wszystko o wszystkich z tamtego okresu (no chyba, że chodzi o głośne niewyjaśnione sprawy, np. Papała, to wtedy nie). Nikogo nie okradł (tylko grupa pruszkowska), żadnej kobiety nie zgwałcił (ale przeleciał ponad tysiąc).
Walczył z systemem komunistycznym.
Nic nie wspomina o przeprowadzaniu staruszek przez jezdnię, chyba zapytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 78
  • Odpowiedz
@Uszatyy: albo mamy zasade domniemania niewinności (ktorej tak naprawde w polskim prawie nie, nie wszedzie etc) i sie bawimy w prawo - albo robimy samosąd.

Juz oczywiscie wszyscy zapomnieli, ze dzieki temu panu paru(nastu) innych beknelo i to zdrowo.


@M4ks: Ty się dobrze czujesz? Świadek koronny to nie jest ktoś u kogo można powiedzieć, że jest domniemanie niewinności, wiec nie można mówić, ze nic nie zrobiłxD I jeszcze
  • Odpowiedz
@amator_kwasnych_zelek: spoko, załóż mafie xD jedyne co cie powstrzymuje to oczywiscie to, ze nie chcesz mieć opinii przestępcy na wypoku xD o jak #!$%@? kisne xD
No i klasyczne wartościowanie prawa, zgodnie z logika Kalego, zawsze
  • Odpowiedz
@M4ks: Człowieku to było porównanie, żeby Ci uswiadomić jakie brednie wypisujesz.
Jeszcze powiedz, że wybitna osoba xD
Kalego? Ty nie masz pojęcia o czym mówisz. Rozumiem, że na równi stawiasz przejście na czerwonym i jakbym Ci sprzedał kosę, albo okradł?
  • Odpowiedz
@M4ks: Człowieku to było porównanie, żeby Ci uswiadomić jakie brednie wypisujesz.

Jeszcze powiedz, że wybitna osoba xD
Kalego? Ty nie masz pojęcia o czym mówisz. Rozumiem, że na równi stawiasz przejście na czerwonym i jakbym Ci sprzedał kosę, albo okradł?

@amator_kwasnych_zelek: ja #!$%@?, kolejny co nie rozumie, ze albo ktos łamie prawo albo nie, i nie ma znaczenia, bo obaj sa przestępcami xD ale wykopek musi #!$%@? udawać,
  • Odpowiedz
@M4ks: Typie, masa łamał prawo i DLATEGO jest świadkiem koronnym. Swiadka koronnego NIE MOZNA skazać za te przestępstwa. Przestań bredzić. SWiadek koronny JEST przestępcą, który zgodził się sypać. Po co tworzysz nowe definicje?
  • Odpowiedz
@reasonable: i dlatego zgodnie z prawem, którym prostackie gęby sobie mirki wycierają, jest wolny i robi karierę. I ba, z tego co wiem (chociaż nie mam pewności) przestępca nie jest, gdyż nie został skazany.
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, kolejny co nie rozumie, ze albo ktos łamie prawo albo nie, i nie ma znaczenia, bo obaj sa przestępcami xD ale wykopek musi #!$%@? udawać, ze on jest świętszy xD jak kodeks ulicy, sprzedać na psach złe, okraść kogos w bramie dobrze.


@M4ks: Masz nierówno pod sufitem xD
Informuję Cię, że po to w kodeksie są różne kary za różne wykroczenia i przestępstwa, żeby nie traktować ich tak
  • Odpowiedz
Informuję Cię, że po to w kodeksie są różne kary za różne wykroczenia i przestępstwa, żeby nie traktować ich tak samo, a dla Ciebie sie liczy tylk ofakt złamania xD


@amator_kwasnych_zelek: xD uwielbiam edycje po fakcie.
Ale do rzeczy - to opisz nam, panie prawnik, kiedy ktos jest a kiedy ktos nie jest przestepca ( ͡° ͜ʖ ͡°) I powiedz nam, jak bardzo zalezy to od
  • Odpowiedz
xD uwielbiam edycje po fakcie.


@M4ks: Edytowałem od razu, nie spodziewałem się, że tak szybko odczytasz.

Człowieku ja tu nie piszę, kto jest przestępcą a kto nie, tylko mówię Ci, że porównywanie jakiejś błahej sprawy do ciężkiego bandyty tylko dlatego, że i to i to przestępstwo jest śmieszne. To tak jakbyś mówił, że nie mam się obrażać o kosę między żebra bo sam zaciąłem kartką kogoś kiedyś. I to i
  • Odpowiedz