Wpis z mikrobloga

@kretyn: do virgin, juz możesz się zgłosić z papierami. Tam jest opcja od kiedy chcesz przenieść nr. Ja tak przynajmniej swojego różowego przenosiłem z Orange. Przy tym podejściu tylko wskazanego dnia włożyła kartę virgin do telefonu i nawet nie odczuła przeniesienia nr.
@kretyn: tak jak stoi w regulaminie którego zapewne nie przeczytałeś.
1. Jeśli to karta w nju to z dnia na dzień... po prostu mówisz innemu operatorowi kiedy ma przenieść numer i jak załatwi formalności to przepina.
2. Jeśli to nju z rachunkiem to miesiąc po okresie wypowiedzenia. Przykład: okres zaczyna ci się 24 każdego miesiąca, wypowiedzenie złożysz jutro, to najwcześniej przepną cię 24 grudnia (zaczęty okres + jeden pełny). Jeśli wypowiedzenie
@kretyn: u mnie było tak - miałem mixa ale na czas nieokreślony. Zaznaczyłem, że chcę przenieść tak szybko, jak się da i po 3 dniach dostałem info z Virgin, że mogą mnie przenieść za... 1,5 mies. #!$%@?, panika.
Dzwonię do Virgin, oni: "panie, t-mobile nas blokuje, jak pan chcesz to dzwoń do nich".
Okiej, tel do t-mobile i pani mówi "oj bo pan ma miksa i okres wypowiedzenia to miesiąc no
@Willy666: przyznam, że ta oferta trochę kusi, tylko ciekawe do kiedy będzie trwała.

Ale to trzeba przejść z innej sieci czy normalny użytkownik t-mobile na kartę też może to aktywować, bo nie widzę takiego punktu w regulaminie?