Wpis z mikrobloga

Mama dostała na 25 rocznicę ślubu ipada 2...

Po pięciu latach zgniłe jabłko wdrożone w pożycie małżeńskie rodziców ma się znaczenie gorzej od zbliżającego się do 30 rocznicy związku...
Przyszło mi zmigrować nazbierane zdjęcia z tego $#@ na coś świeższego (przekazuję swój Tab S2 pro mater bono).
Dobranie się do tych zdjęć to jest jakaś gehenna, aplikacje płatne (jestem o krok od zainwestowania tych 20$), samsung smart switch nie działa, sam ipad działa z prędkością staruszki pomykającej na składaku...

Mirko pij ze mno melisę, bo zaraz wewnętrzny spokój zostanie wyczerpany...

#zalesie #iostogowno
aleksander_z - Mama dostała na 25 rocznicę ślubu ipada 2...

Po pięciu latach zgnił...

źródło: comment_0hDEuYhGKZPk2LsAKUL1MumRNiWAA9qA.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@rdy: na upartego mogę się bawić w wysyłanie tego mailem... liczę na coś bardziej wykwintnego.

Na razie aktualizacja staruszka i kolejne podejście do smart switch, jak nie to sparuję to z PC i przeniosę "jakoś" przez Itunes...

Chmura w docelowym rozwiązaniu raczej odpada, bo sieć na wiosce gdzie mieszkają rodzice nie specjalnie przystaje do obecnych standardów.
  • Odpowiedz
Dobranie się do tych zdjęć to jest jakaś gehenna


@aleksander_z: cooooo? przecież ipad po podłączeniu przez USB jest widoczny jako aparat właśnie i normalnie można zdjęcia wykopiować (mam trójkę)

  • Odpowiedz
@paprok: @AvantaR: Na to wpadłem na początku... Może w aktualnym urządzeniu i działa... ale na tym:
Podpiąłem pod Win7 - Zaufaj komputerowi - 30 sekund czekania - pusty folder, Win10 to samo. usb 2.0, usb 3.0 widocznie czas życia tego sprzętu minął razem ze Stevem :p
  • Odpowiedz