Wpis z mikrobloga

@Andczej: no właśnie się zastaniawiam do czego się może przydać. Sam mam Galaxy S5 z 2Gb i nie ma jakichś większych zwiech. A osonba która ma używać Redmi generalnie tylko Facebook, rozmowy i smsy
do pamięci nie


@Andczej: No chyba jednak warto...

@theacm30: Według mnie warto dopłacić do wyższej wersji. Redmi 3s 2GB ramu nie chodzi bardzo szybko - są problemy z szybkim uruchamianiem dużej ilości aplikacji. Jeśli chodzi o pamięć ROM, to właśnie z tego powodu zmieniałem ostatnio telefon ;-)
@theacm30: Spójrz na to z tej strony, że SD801 w S5, tak samo jak SD800 w LG G2, pracują w architekturze 32 bitowej. A SD430, tak jak SD808 w Nexusie 5X czy SD810 i SD820, to 64-bitowy procesor, dlatego siłą rzeczy wszystkie aplikacje zajmują więcej RAM-u. Ja w G2 miałem spokojnie 1,1 GB z 2 zajęte tak po prostu, jak wszystko normalnie działało, a teraz w 5X mam na dzień dobry
@theacm30, brałem zwykłą, darmową. Redmi 3s jest w drodze, jutro będzie pewnie w Polsce. Jak brałem sobie Redmi Note 3 Pro od goldwaya brałem tak samo darmową a wyszła z Estonii czy szła przez Estonie, miało być syfMIUI (wtedy tańsza opcja) a miałem globala wgranego. Note szedł mi równo 10 dni, liczę że 3s dojdzie w piątek, wtedy wychodziłoby tak samo 10dni od kupna
@theacm30 brałem dokładnie z tego linku Original Xiaomi Redmi 3S Pro 3 S Prime 3GB RAM 32GB ROM Mobile Phone 4100mAh Fingerprint ID Snapdragon 430 Octa Core 5" 13MP
http://s.aliexpress.com/nEnYjYj2
(from AliExpress Android)
W aukcji jest napusane, że jest global, w przypomnieniu napislaem mu jeszcze w wiadomości żeby nie wygrywał czasem Chińczyka. Dla Polaków dokładają za darmo case i folie na ekran, nie musisz wybierać że chcesz dodatkowo, z automatu dodają. W
@theacm30 tak jest, taki jej się podobał. Najdroższy pewnie silver Black, bynajmniej mój Note był wtedy najdroższy i akurat trafiłem że były u niego dostępne bo gdzie nie szukałem to było wtedy out of stock