Wpis z mikrobloga

Mirki,

od 1 listopada ruszam z płatnymi typami, będzie można je zakupić na blogabecie (trzare.blogabet.com) za 65 € (wliczony w to sms serwis) za miesiąc lub skontaktować się ze mną przez e-mail trzarebet@gmail.com

Gwarantuje min. 30 typów hokeja na lodzie miesięcznie, tylko zakłady przed meczowe najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem rozgrywki. Czyli spokojnie zdążycie się zalogować na urządzeniu mobilnym czy stacjonarnym i postawić zakład.

Rodzaje zakładów przed meczowych o/u, 3-drogowe, czasem 2 drogowe, azjatyckie sumy bramek w meczu/drużyny, azjatyckie linie handicapu, bramki/punkty/strzały na bramkę gracza.
Do ostatniego rodzaju polecałbym NordicBet jednak po niecałym tygodniu gry dostałem limit, także więcej nie polecam.
Polecam natomiast pinnacle, marathonbet, bet365 (ze względu na cashout) oraz giełdę betfair. Oczywiście czasem będę dodawał również dodatkowe typy bezpłatne w tym także typy live. Będą typowane właściwie wszystkie europejskie ligi, północno-amerykańskie ligi juniorskie oraz NHL.

Od razu uprzedzam i mówię szczerzę, że od listopada sam przestaje stawiać jakiekolwiek zakłady, aby móc skutecznie, bez emocji i na zimno ocenić mecz i podać trafny typ.

Będę wrzucał na mikroblog pod tagiem #trzare typy do 31 października, może ktoś się przekona.


19:30 DEL2 Lowen Frankfurt - Bietigheim Bissingen Steelers, Steelers 3-drogowo @ 2.15 marathonbet

#bukmacherka
  • 18
@niepoprawny_marzyciel: No właśnie po paru dniach może się przekonam, ale jak widzę 15 miesięcy to nawet nie ma co próbować, na dłuższą metę to nie wypali, po prostu. Ale oczywiście życzę powodzenia :) Jeżeli chodzi o blogabet może założ nowego - tam daj przez trochę darmowe typy, zdobądź followersów i dopiero wtedy zrób płatny - choćby po miesiącu. Ten blog jest spalony jeżeli chcesz tam sprzedawać
@oldrac: słuchaj nie będę nic kasował, mam przykłady innych typerów z blogabetu co mieli podobne i gorsze wyniki na darmowych typach natomiast na płatnych było inaczej. Zresztą kilku mirków tutaj jakiś czas temu kupowało ode mnie typy (i to za więcej obecnie) i nie słyszałem nigdy skarg. Nie będę zakładał nowego niech będzie jak jest.

@Bartezzzz: nikt nie każe Ci grać czy kupować tych typów.
Pobierz niepoprawny_marzyciel - @oldrac: słuchaj nie będę nic kasował, mam przykłady innych t...
źródło: comment_XZAi17uYt8BecLIvypqUIu1JdZuRJkJs.jpg
@niepoprawny_marzyciel: szanuję, oberwuję do 31-ego a później nabędę ewentualnie drogą kupna Miruniu ( ͡ ͜ʖ ͡) ale jak tu będą po 1 listopada lecieć hurtowo typy na hokej to wiedz, że ktoś Ci #!$%@? typy i sam je sprzedawać będzie na grupach efbe i #!$%@? wie gdzie jeszcze

#bukmacherka