Wpis z mikrobloga

Rozważam kupno nowego samochodu w przyszłym roku. Biorę pod uwagę zaczekanie jeśli wychodzi coś ciekawego właśnie w tym okresie. Zależy mi na dość świeżym wyglądzie i raczej początki modeli.
Sedan lub hatchback
Benzyna
Automat
Max wyposażenie (albo prawie max)

Są 2 opcje, które mnie interesują
1. 70 - 100k
Moc koło 120-140km

2. 100 - 180k
Coś mocniejszego 200km +

Może macie jakieś propozycje? Nie musi być koniecznie nowe, ale max 1-2lat (chociaż ciężko znaleźć normalne 1-2 letnie auto i jednak nie ma już 100% pewnej historii...)
#motoryzacja #auto #kupautozmirko
  • 24
@Unofficial: grubo sie bawicie mirku :D ja jako Honda fan polecam Civic 4D fajnie wyglada ma wszystko co trzeba.. nie wyglada tak Ufiascie jak hb..

jechalem takim i polecam.. silnik 1.8 142 KM mnie nie zachwyca ale do miasta daje rade.. :)
W 1 przedziale możesz szukać jakiegoś fajnego mocnego hatchbacka - ostatnio znalazłem w dobrej cenie Hyundaia i30 Turbo.
W 2 możesz znaleźć no alfe giulie 2.0 200km lub 280 (tylko chyba jeszcze cen nie podali dla wersji veloce).

Wybór jest ogromny tak naprawdę ;)

Doprecyzuj czy jakieś konkretne marki preferujesz.
Mogę pomóc znaleźć Ci dobra ofertę od dealera, pro bono.
@Unofficial: Jak chcesz duży samochód to za ok 130k poskładasz Talismana 200 KM ze skrzynią dwusprzęgłową. Za 160k jest Kia Optima zdaje się 274 KM.

Jak mały samochód to Leon Cupra. Jak coś pomiedzy i super wygląd, to nowy Lexus IS.