Wpis z mikrobloga

@Maxxtom: Ale przecież już nawet zapaleni gracze (czyt. nie tacy, którzy zainteresowali się bo hype) powoli mają tę grę w dupie. Blokowanie telefonów (nie działają zrootowane, czasami wyłączenie roota nawet nie pomaga, ostatnio nawet tym z odblokowanym bootloaderem się dostało), brak trackera, stagnacja w gymach (nie mówię że akurat mnie to przeszkadza, bo nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wielu osobom tak. Podnoszą oni głosy, że
  • Odpowiedz
@WewnetrznySpokoj: Jak boty niby mogą działać, skoro teraz a) jest captcha b) API 0.35 zostało wyłączone a wersji 0.39 (minimalnej wymaganej przez serwery w chwili obecnej) ciągle jeszcze nie rozgryziono?
  • Odpowiedz
@Maxxtom: chciałem grać ale co to za frajda latać jak p------y po wsiach i łapać g---o poki, grają tylko ci co całe wakacje siedzieli pod skupiskiem pokestopów np koło barbakanu w Krakowie i j----i lury ile tylko baterii starczało
  • Odpowiedz
@Maxxtom: Chciałem grać, już nie gram. Twoja teoria leży. Brak trackerów mnie skutecznie zniechęcił, już nawet te spawny wróbli i szczurów wszędzie mógłbym przeżyć, gdybym tylko wiedział gdzie ich szukać.
  • Odpowiedz
@FeniEnt: przez tyle tygodni nie zapamiętałeś gdzie są spawny w twoim mieście?
@kubica941: ja gram dalej, chociaż nigdy nie siedziałem na lurach, bo u mnie ich nie było. Na wsi można znaleźć dobre poki z insensa. Zawsze można też włączyć poki jak się jest w większym mieście.

Nikogo nie zmuszam do gry i po części rozumiem te powody. Sam gram już dużo mniej niż na początku. Jak zablokowali
  • Odpowiedz
  • 0
Gdyby nie zjadalo tyle baterii i pamięci, więcej pokemonów byłoby dostępnych a nie same rattaty i pigdeye to bym znowu grała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz