Wpis z mikrobloga

Novokuznetsk - SKA St. Petersburg (KHL, 14:00)
Strzelec bramki: Maxim Chudinov
Kurs: 7,50
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 80 zł (potencjalna wygrana: 528 zł)

Jako że pierwsze kilka typów niejako wyrobiło normę, to dopóki nie znajdzie się coś naprawdę godnego rekomendacji, nie będziemy szaleć ze stawkami. Chętnie napisałbym jakąś krótką notkę o Maximie, bo zauważyłem że taka forma podawania typów spotkała się z Waszą aprobatą, ale tym razem czas mnie goni. Przy następnych okazjach będę pamiętał.

#strzeliczyniestrzeli #bukmacherka #hokej
  • 6
  • Odpowiedz
@sheaweber6: może się wydarzyć, ale Chudinov jeszcze nie strzelił bramki w tym sezonie, w poprzednim chyba też 0 albo 1 + na mecz oddaje średnio 2.7 strzału na bramkę, dzisiaj będzie raczej over, myślę że SKA wygra motzno, ale raczej celowałbym w bramki Kovalchuka, Datsyuka, Dadonova, Mosesa, Koskiranty czy Barabanova. Novokuźietsk jako dość ofensywny team zwłaszcza na własnym lodzie, może atakować dlatego defline SKA będzie się trzymał neutralnej tercji, nawet w
  • Odpowiedz
@niepoprawny_marzyciel: Wziąłem to pod uwagę mireczku, ale dzięki za uwagi. Ogólnie głębia obrony SKA w tym roku to jest miazga (ostatnio dodali Hersleya jakby tego było mało), pewnie dlatego Maxim dostaje trochę mniej czasu na lodzie. Z napadziorów Kovy, bo poluje na okrągły jubileusz
  • Odpowiedz