Wpis z mikrobloga

Hey Mirki.
Poszukuje rejestratora do samochodu. Wymagania: karta SD, czujnik ruchu po zgaszeniu pojazdu (nie wiem jak to się fachowo nazywa), dobra jakosc nagrania w nocy. Tak,żeby w razie stłuczki *tfu tfu tfu odpukać* będę mogła odczytac numery rejestracyjne. Do 350zł. Raczej nie z Ali, chociaż jeśli jest tam jakas super czadowa to się zastanowię.
Przeglądałam tag i w oko wpadła mi "Kamera samochodowa G1WH Novatek 96650". Natomiast nie wiem, po co jest aż tak duży wyświetlacz, skoro w przypadku stłuczki można dokładnie przeglądać w domu. Preferowałabym raczej mniejszy ekran.

#kamerasamochodowa #motoryzacja #samochody #wideorejestrator i wołam @hadronpl, ponieważ widziałam,że sporo się udziela w tym temacie
  • 6
@magenciorek: Cześć!

G1WH to właściwie jedyna kamera, która 'jako tako' spełni Twoje oczekiwania.
Wszystko przez tryb parkingowy, o którym wspominasz i koszty.

Problemem będzie zasilanie, ponieważ w trybie parkingowym kamera będzie pobierała tyle samo prądu co podczas regularnego nagrywania.


Do tego będzie potrzebny jeszcze urządzenie, które Cię przed tym uchroni ~ + 80zł do ceny kamery :(
@hadronpl: Dzieki bardzo za konkretna uwage. Mam 2 pytania odnosnie tego magicznego dodatku - ile gdzies w warsztacie wezma za instalacje tego oraz (nie smiac sie :)) czy jesli auto jest na gwarancji musze to robic w oryginalnym salonie.
A jesli nie ta kamerka, to polecacie moze cos innego?