Wpis z mikrobloga

Kilka produktów z ostatnich dni, głośnik i ładowarka co prawda z banggood ale też cebulowo kupione :D. Co do samego głośnika to rewelacja, gra czysto i głośno no i bateria która wytrzymała mi ponad 10h. Ładowarka też w porządku, solidna i dwa wyjścia usb po 2.4A.
-Lutownice już wrzucałem, ale doszła mi druga xD z tego co kojarzę to tylko jedną zamawiałem. Czerwoną testowałem, działa i dom mi nie spłonął, jebnięty prądem też nie zostałem.
Baterie do xiaomi yi, sprawne i działają, wytrzymują mniej niż orginał. Testowałem je 2 razy nagrywając film w FHD 60klatkach, baterie wytrzymywały 64-68minut.
-jakaś zabawka dla dziecka, to moja różowa zamówiła. Nie ma co tu dużo mówić, jest okej :D
-słuchawki - no cóż, grają znośnie, ale wykonanie to jest masakra. Chodzi mi o ten kanciasty plastik co w uchu siedzi, nie wiem jak inni ale ja nie dałem rady w tym więcej niż 5min siedzieć bo mi się on wbijał w ucho.
-serwo do arduino - działa
- moduł RFID do arduino - działa :D
- kilka sztuk klonów arduino pro mini - jeszcze nie testowałem
-krzesiwo - jak krzesiwo, miota iskrami jak szatan
-kitkat - jeszcze się nie zebrałem w sobie aby to zjeść :D
-volo/amperomierz na usb - działa, co do precyzji to ciężko mi stwierdzić ale pomiary amperów mniej więcej się pokrywają z tymi z programu Ampere na telefonie.
-zgrzewarka do folii - nie spodziewałem się, że tak dobrze będzie to działać jak na swoje gabaryty :D
-tester do baterii, no cóż chyba działa. Faktycznie ja bateria pusta to pokazuje ze do #!$%@?, jak działająca to też o tym wskazuje ;P
#pokazcebule
źródło: comment_QBHmFOnALqSmguez6fpCpprbxEHpChX2.jpg
  • 15