Wpis z mikrobloga

@nama: Ma swój cykl którego staram się trzymać, chyba że jest bardzo dużo pracy. Jest to 2 miesiące a w połowie cyklu czasem też się zdarza że trzeba mu przerwać szyję jak i okolice odbytu aż do pięt, jest dość pracochłonny ogólnie mówiąc.
@Mis__Koralgol: a cierpliwy jest? :P

Teraz pytanie do eksperta jeśli można ;( 12 listopada mam ważną wystawę, a Premier ma wygolony kawałek na udzie 5 x 5 cm. Jest jakaś szansa, że to się jakoś "zleje z tłem" do wymienionego terminu? Muszę do piątku go zgłosić i nie wiem czo robicz.
@nama: On już od pierwszego miesiąca życia był ustawiany na stole i skubany, więc jest dobrze. Jednak na codzień jest trochę rozpiszczony przez wszystkich w domu.

Co do Premiera to ciężko powiedzieć, jednak myślę że przez 20 dni powinien meszek się pojawić i przysłonić. Albo weź kredę i go nakreduj tylko później przetrzyj wilgotną szmatką żeby zetrzeć, zawsze trochę zostaje i koniecznie sprawdź czy na rękach nie zostaje przypadkiem bo jak
@Mis__Koralgol: kurde, wolałabym uniknąć jakiegokolwiek paćkania go, to wystawa rangi międzynarodowej, sędzina nienawidząca strzyżenia bernoli (30 lat je hoduje)... no mam ogromny dylemat, zwłaszcza, że to lewa strona :/

Trochę rozpieszczony Xd skąd ja to znam. Od tego są te małe dranie, żeby nie rozpieszczać.