Wpis z mikrobloga

Ehh #!$%@? genetyczne, które powoduje, że człowiek tworzy w nerkach kamienie pod wpływem różnych substancji to masakra. Od 17 roku życia mam spokój czyli ponad 13 lat, kiedy to urodziłem pierwszego kamienia.

Diagnoza składu wykazała, że szczawianowo- moczanowe, czyli procentowo w składzie trochę szczawianowe i trochę moczanowe. Efekt dietetycznej kuracji jaką musiał bym wprowadzić do swojego życia, żeby na stałe wyłączyć z niego ten problem to jest jakaś masakra. Pomijam Kawę i Herbatę ale odpada też mleko, sery i produkty mleczne. Czekolada no i jeszcze mięsa ogólnie lista jest spora. Łatwiej wymienić co mogę niż czego nie mogę jeść by nie wracały kamienie.

A wspomniało mi się o tym bo dwa dni temu zszedł mi piasek z nerki, jak bym szczał szpilkami. Od razu no-spa i nawadnianie, żeby wypłukać nery i tak się żyje powoli w tej Polsce. W nienawiści do kamicy nerkowej tak zostałem wychowany..........

#zalesie #gorzkiezale #kamica
  • 5
  • Odpowiedz
@Centuri0n a sprobuj miec lojotokowe zapalenie skory głowy w stanie permanentnego nasilenia ( ͡° ʖ̯ ͡°) idzie sie zadrapac na smierc i nie wyeliminuje tego zadna dieta
  • Odpowiedz