Wpis z mikrobloga

@Demolka90: wypisujesz paskudne rzeczy o dziewczynie której nie znasz? Zresztą zawsze mnie ciekawi, co czuje człowiek piszący obelgi pod adresem obcych ludzi ze zdjęcia - radość? satysfakcję? może wyjaśnisz?
  • Odpowiedz
tępa #!$%@? mogę się założyć ze już 100 razy dala.


@Demolka90: padłem!
I ktoś to jeszcze plusuje?...
Jak ja miałem 16 lat to miałem swój pierwszy raz. Do osiemnastki mogło stuknąć z 200-250 razy. Jestem większym #!$%@? od niej?
Człowieku w jakiej rzeczywistości Ty żyjesz?
  • Odpowiedz
@Kupojadek: @erajwa: Mnie zawsze zastanawia dlaczego pojawiają się w takich sytuacjach obrońcy moralności, gotowi nieść pogardę do każdego kto odstaje od norm społecznych. Normy społeczne to klatka w którą dajemy się zamykać, chłop chciał napisać to co napisał, to napisał ma pełne prawo, a Wy możecie teraz tylko skakać i wyrażać swoje nic nie znaczące oburzenie.
  • Odpowiedz
@Jezykkk: mi nie chodzi o żadną moralność czy białorycerzowanie. Ja naprawdę chciałbym wiedzieć skąd się bierze ta radość z wyzywania obcych ludzi w internecie, tak po prostu, bez podtekstów. Jak widzę zdjęcie jakiegoś celebryty, którego wypowiedzi mi się nie podobają, nie mam ochoty go zwyzywać (jak chyba większość ludzi), więc ciekawi mnie geneza takiej reakcji.
  • Odpowiedz
@Kupojadek: Chyba nigdy nie byłeś w męskim gronie i nie rozmawiałeś luźno w żartobliwym tonie, nawet jeżeli humor taki jest grubiański to tylko pewna forma humoru. Trochę jak ostatnia sytuacja z Trumpem i jego wypowiedzią, faceci po prostu gadają śmieciowo między sobą co nie znaczy, że od razu źle traktują kobiety, to nawet nie znaczy, że mają o nich złe zdanie. Za to u niektórych ludzi oczka się od razu świecą
  • Odpowiedz
@Jezykkk:
- siema Kupojadek, widziałeś zdjęcie julii wróblewskiej na portalu wypok.pl?
- jasne! tępa #!$%@? mogę się założyć ze już 100 razy dala.
- hahaha racja
- hohoho

jakoś nie prowadzimy aż tak debilnych dialogów. Nie dość że sam jestem dziwny, to mam jeszcze gorszych kumpli.
  • Odpowiedz
@Bociek01: To normalne i sam tak miałem. Przez chwile na Polsacie był takie tandetny program jak oni skaczą ( w którym występowała ) 3 odcinki oglądałem bo bylem na działce a tylko to gówno odbierało. I to w jaki sposób ona się tam zachowywała to jest dramat #!$%@? ( )
  • Odpowiedz