Wpis z mikrobloga

@BarekMelka: "otaczanie znaku Polski Walczącej czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej".

Szacunku nie wyraza sie poprzez rysowanie cyckow zamiast hakow. Szacunkiem nie jest robienie kija bejsbolowego z tym znakiem albo branie znaku przerobionego na cycki na sztandar walki o dostep do aborcji.
@czaykowski: ja mam bluzke z Kotwicą. Zakładam ją 1 sierpnia celem uczczenia rocznicy. Mam tez malutką Kotwice wpinkę ktora nosze na kurtce na sercu. Gdybym nie mogl tego kupic nie moglbym oddac w jakis widoczny sposob czci i szacunku dla tego co soe dzialo. Szacunek nosi sie w sercu ale mozna go tez pokazac po sobie. Mozna tez spokojnie pokazac ze wartosci takie jak ojczyzna są cenne.
Powiedz mi-czy produkcja leku
@maurycy-domanski: trzeba umieć rozróżnić celowe wzbogacanie się i żerowanie na nieszczęściach innych od zarabiania na jednych lekach, by prowadzić badania nad drugimi i przy okazji zapłacić za swoją pracę.
Powstańcy warszawscy byli przeciwni sprzedaży kubków, koszulek ze znakiem PW. Też należałoby rozróżnić ubrania z motywem PW, gdzie znak jest wyeksponowany odpowiednio i miejsce, gdzie się zakłada taki ciuch
Wieszać.... wieszać... wieszać

zeby przypominac ze byli tacy jak ty 80 lat temu ktorzy budowali obozy dla osob ktore im nie pasowaly a potem je zwyczajnie puszczali z dymem


@maurycy-domanski: tak, z całą pewnością serio uważam, że Komorowskiego powinno się dosłownie powiesić za podpisanie tej ustawy xD

Swoją drogą, myślę, że wprowadzanie obowiązkowego kultu jakiś narodowych znaczków bardziej nas przybliża niż oddala od tych twoich ludzi, którzy 80 lat temu budowali
@czaykowski: pewne grupy byly przeciwko a inne za.
Nie uwazam aby bluzka ktora jest noszona z godnoscia i czcia w sercu byla zla. Ja noszac taka mam na celu oddanie szacunku i przypomnienie o takim wydarzeniu. Jezeli ktos spi w poscieli z kotwica... zaklada gacie z orzelkiem na dupie produkuje kije bejsbolowe albo rsuje znak PW w interpretacji cycki jajniki to w zaden sposob nie oddaje nalezytego szacunku ofierze jaka zlozyli