Wpis z mikrobloga

@duncanidaho2: Nie zgodze sie. Powazne serwisy maja przygotowane chocby najprostsze estetyczne strony z komunikatem o problemach technicznych. Zaden klopot miec w pogotowu instancje z ladna strona na AWS i ustawic przekierowanie. Zarobili juz sporo, to ich chyba na cos takiego stac. Jesli nie sa na takie rzeczy przygotowani, to sa partaczami i mam nadzieje, ze szybko mi sie uda wyciagnac od nich moje pieniadze
@michalskim: jeszcze za wcześnie, żeby straszyć ludzi. Ja nauczony doświadczeniem zrezygnowałem z bitcurexa już po pierwszym włamie jaki im się przytrafił. Nie podobały mi się ich tłumaczenia a jeżeli chodzi o profesjonalizm to tu wielkie milczenie... Stara strona była dużo bardziej przejrzysta i intuicyjna. IMO nowa strona internetowa to była ich porażka.
@mentis: Jasne, z domu nie wychodzic, bo mozna w miescie w zeby dostac, samochodem nie jezdzic, bo jakis szaleniec w Ciebie wjedzie, nie trzymac pieniedzy na kontach w banku, bo ukradna... To chyba jednak nie tak powinno sie do tego podchodzic