Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: zglaszam siebie za T1 i siebie za zdaje się ostatni zakręt tego samego chyba okrążenia. W obu przypadkach doszło do kontaktu z mojej winy z innym zawodnikiem.

Zgłaszam również swoje wyjście z wyścigu przed koncem.
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Zgłaszam siebie za wjechanie w Its Not Me na dohamowaniu do 1. zakrętu. Nie pamiętam lapa; zatrzymałem się i przepuściłem cumpla ( + 4 innych kierowców ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Zgłaszam też @molibdenowypszemek za wjechanie we mnie na T1 L48 +/- 1. Zdublowałem Cię i wmontowałeś się we mnie na T1, przez co straciłem 2 pozycje ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Troszkę z bólem serca, bo w sumie zaliczył bardzo nieudany wyścig, ale zgłaszam @skethoo za sytuację z 22:04 (T3 chyba na L2).
Wydaje mi się, że zostawiłem tam dość dużo miejsca mimo tego, że i tak byłem z przodu i jechałem normalną linią wyścigową. Skethoo chyba troszkę za bardzo tam chciał wyprzedzić i za szeroko/za szybko wjechał w zakręt no i klops.
Straciłem na tym zdarzeniu dość sporo
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Zgłaszam:

53:20 wejście do T1 (według wiki T2 #pdk) @manix93 hamuje później/słabiej, wchodzi po wewnętrznej gdy już skręcam i uderza we mnie. Mogłem pojechać szerzej, ale nie spodziewałem się, że tak szybko wpadnie po wewnętrznej. Okrążenie później hamuje jeszcze później i przestrzela zakręt, ale nie dochodzi do żadnego kontaktu.
  • Odpowiedz
@TheSznikers:
Zgłaszam @Plupi za nie zostawienia miejsca w T1 53:20. Chodź uważam że to był RA. Hamowałem do tego zakrętu jak zawsze. A jeżeli dopeirdzielasz się do next lap, gdzie przestrzeliłem i jeszcze tekst "nie dochodzi do żadnego kontaktu" to się ogarnij troszeczkę bo chyba każdemu może się zdarzyć żeby zakręt przestrzelić. Nawet Kubool przy dublowaniu mnie troszkę wyleciał. xD
  • Odpowiedz
@manix93: spokojnie, po co te nerwy i teksty o ogarnianiu się? Mniej nadinterpretacji - zwróciłem uwagę na pewien schemat. Piszę po prostu jak to wyglądało z mojej perspektywy. Popatrz: jedziesz jakiś czas za mną, ja tak samo "hamuję jak zawsze". Na jednym zakręcie wchodzisz po wewnętrznej, nie spodziewam się tam Ciebie i w zakręt tak samo "wchodzę jak zawsze", dość ciasno. Na kolejnym okrążeniu jesteś za mną na T1, już
  • Odpowiedz
@Plupi: W takim razie wybacz odebrałem jako atak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miałem wtedy tempo na czołówkę i troszkę za szybko chciałem wyprzedzić. Ale przy kontakcie whamowałem się dobrze. Nie spodziewałem się, że tak przejeżdżasz T1. Mimo wszystko widząc że jestem blisko i będę atakował troszkę więcej miejsca powinieneś zostawić. Ale nie mam pretensji. Jak dla mnie to incydent wyścigowy bo specjalnie sobie krzywdy nie zrobiliśmy.
  • Odpowiedz
@manix93: mi się później trochę gorzej jechało... albo koncentracja spadła bo z nikim wcześniej nie miałem kontaktów, pomijając puknięcia na pierwszych kółkach. W sumie z mojej perspektywy też RA... @TheSznikers można się rozejść?
  • Odpowiedz