Wpis z mikrobloga

@agablazej: właśnie dziwne jest to, że na mapie taktycznej ma chyba ikonkę AA, a w research tree jest jako niszczyciel czołgów. na samoloty raczej kiepski, bo to armata, mimo że można ją podnieść prawie do pionu, ale dość szybko się przeładowuje jak na taki kaliber.
@agablazej: Też bym chciał taki mechanizm żeby to działało jak prawdziwa przeciwlotnicza 88 z odpowiednimi pociskami to by było dopiero coś :P na początku myślałem że coś w tym stylu wymyślą, ale chyba nie ma co się łudzić. Strasznie powalony reaload ma ten half-track jak gdzieś się skitra dobrze to nie ma przebacz i ciężko raczej ubić to 1 zwykłym pociskiem, chyba że jakaś haubica 152mm z HE ( ͡°
@Restin: myślę, że HE z czegokolwiek najlepiej dałoby radę, bo tam sama załoga i trochę blachy. a ammo rack jest malutki z tyłu, nikt tam nie celuje. faktycznie z przeciwpancernej ciężko w to się strzela bo wszystko przechodzi jak przez masło
Próbowałem zwykłych HE oraz amunicji odłamkowej "Sz" z ruskich t-34 i jest czasami różnie bo sama wieża nie stanowi problemu lecz szoferka już ma trochę więcej blachy to czasem nic się nie dzieje, a zwłaszcza jak do ciebie stoi bokiem i widać tylko wieże, ale i tak największym problemem jest fakt że to 88mm do ciebie wali co 6 sec xD