Wpis z mikrobloga

2519 - 8 - 10 = 2501
Jazda z poprzedniego czwartku, gdzie przez ponad godzinę trwała walka o normalny galop po hali bo koń to raczej typ dyszlowy XD
Druga jazda z wtorku, 1,5 godziny jazdy, kobyłka SP świetnie pracowała na hali.
Kurde, kurde.. przejechaliśmy już ponad 1000 km ()
#konskiegranice #konie #jezdziectwo
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Ayano: Polać temu, kto rozpowszechnił obcisłe bryczesy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie nie ma zbyt wielu podjaranych, nastoletnich koniareczek, także luz, ale i z pozostałymi nie trudno o dobry kontak( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raz nawet jechałem cało dzienny rajd: ja + 7 różowych i była to zajebista impreza :D
Koniary często kłócą się o jeżdżących niebieskich? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@ma4cin1101 O kurde, znam Pana (koło 50) co w takich obcisłych bryczesach i luźnej bluzce wyglądał jak rzeźnik, bluzka wyglądała jak fartuch, krwi mu tylko na niej brakowało, także ostrożnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może to i lepiej, bo nastoletnie koniarki + chłopak w stajni to masakra. :D
Jeśli chodzi o starsze dziewczyny to myślę już wszystko zależy co ma w głowie. Oczywiście jeśli mówimy na poważnie,
  • Odpowiedz
@Ayano: Halo! Jeżdżę od dwóch lat w luźnych wojskowych spodniach polowych XD szwy nigdy mi nie przeszkadzały, a a fakt że mają duże kieszenie z przodu nogi to zajebista zaleta. Też uważam że obcisłe powinno się zostawić kobietom :D
- Halo?! Policja?!
- Tak, słucham Pana.
- Dwie kobiety się o mnie bija, proszę szybko przyjechać!
- Panie... tylko pozazdrościć!
- Przyjedźcie szybko!
  • Odpowiedz
  • 0
@ma4cin1101 Ja tam lubię bryczesy, są super wygodne no i ładnie wyglądają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tam, wśród koniar to na grubą nie tak łatwo trafić, także przynajmniej na policję nie będziesz musiał dzwonić. :D
W tam, szesnastkę to chyba już można, no ale nie wypada (chyba, że masz max. 19 lat to jeszcze pół biedy, chociaż to by było wykorzystywanie naiwności a tego nie lubimy
  • Odpowiedz
@Ayano: Matko bosko jaki ciężki weekend.. Nie było 5 minut na odpisanie.
Ale, ale! Na różowych to oczywiście że bryczesy są zajebiste( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeszcze fakt że koniary, od pasa w dół są zwykle tak dobrze wysportowane ()
24 lvl here także ciężko byłoby się dogadać z sweet sixteen.
@Przemyslaw_90: Tak, wydaje się męski a
  • Odpowiedz
  • 2
@Przemyslaw_90 U mnie młodych dziewczyn jest więcej, starsi rozkładają się już bardziej równomiernie, chociaż kobiet wydaje mi się mimo wszystko więcej. ;)
@ma4cin1101 Oho, mamy eksperta od damskich bryczesów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja od dwóch dni na mirko nie byłam. A, jak ty taki kozioł ( :D ) to szesnastka absolutnie za młoda.
  • Odpowiedz